Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Sound Devices 888 Portatif Mikser ve Kayıt Cihazı
Sound Devices 888 Portatif Mikser ve Kayıt Cihazı
20.10.2020 11:29

Portatif mikser ve kayıt aygıtı 888, bir çantanın içinde kullanılabilecek kadar küçük ve hafif olduğu halde, mobil el arabalı yapımlar için gereken yüksek kanal sayısını ve gücü sağlıyor. Piyasadaki en küçük portatif mikser-kaydedici 888, Ethernet üzerinden ses göndermek ve almak için Dante sunuyor. 8 adet çok düşük gürültülü 8-Series mikrofon ön yükselteci, 16 kanal, 20 iz, birden fazla enerji seçeneği ve çoklu USB denetim yüzeyleri desteğiyle, 888 iş akışlarına uygun olarak kolayca düzenlenebiliyor. Güncellenen sinyal işleme mimarisi ve çoklu FPGA sayesinde 888 tamamen yönlendirilebiliyor; herhangi bir fiziksel giriş, istenen ize, veri yoluna veya çıkışa gönderilebiliyor.

Yeni 8-Series ön yükselteç tasarımı, 2 adet SD kart yuvası, dahili 256 GB SSD, çift L-Mount pil şarj ve enerji gibi birçok özelliği, Sound Devices Scorpio’dan alındı. Alternatif olarak 888’e bir akıllı pil, NP-1 pil veya TA4 DC girişi yoluyla hat içi güç kaynağı sağlanabiliyor. Son derece doğru çalışan, hassas, eksiksiz özellikli zaman kodu üreteci, güç kapatıldıktan sonra kendi piliyle zaman kodunu dört saate kadar sürdürebiliyor. 

Özel amaçlı haberleşme bağlantı ve plakaları, diğer ekip üyeleriyle profesyonel çift yönlü haberleşme sağlıyor. Çoklu miks veri yollarıyla kameralara veya ekibe özel düzenlenmiş miksler gönderilebiliyor. Aynı anda üç ortama kaydedebilme yeteneği sayesinde prodüksiyona bir SD kart teslim edilebiliyor, transkripsiyon için AAC dosyaları sağlanabiliyor ve dahili 256 GB SSD’de bir yedek tutulabiliyor.

Her türlü sorunun üstesinden doğrudan sette gelebilmek için dahili bir üç bantlı EQ her kanal için fade öncesine veya sonrasına ayarlanabiliyor. Çok mikrofonlu uygulamalarda kullanılmamakta olan mikrofonları otomatik olarak zayıflatmak için Dugan Automixing veya MixAssist aktif hale getirilebiliyor.

Uzaktan fader ve aktarım denetimi için, desteklenen USB denetim yüzeylerinden biriyle cihaz el arabası zenginleştirilebiliyor. Geniş bir dokunmatik ekran üzerinde aktarım denetimleri, ölçüm göstergeleri, ses raporlarına erişmek için Android uygulaması SD-Remote indirilebiliyor.

  • 8 adet ultra düşük gürültülü, 8-Series mikrofon ön yükselteç
  • 16 kanal, 10 veri yolu, 20 iz (track)
  • 16 adet Dante giriş-çıkış kanalı
  • 256 GB dahili SSD, 2 adet SD kart yuvası
  • MCU yoluyla USB denetim yüzeyi desteği
  • 16 adede kadar kanal için Dugan Automixing veya MixAssist.

Ürün 888  Portatif Mikser ve Kayıt Cihazı
Marka Sound Devices
Firma Linka
Telefon 0212 358 45 20
Web www.linkgroup.com.tr