Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Anton Bauer Titon SL V-Mount/Gold Mount Batarya
Anton Bauer Titon SL V-Mount/Gold Mount Batarya
19.04.2022 13:09

Titon SL’nin şık profili ve hafifliği, onu dinamizmin kritik, alanın önemli olduğu hızlı içerik yaratıcılar için öne çıkan seçim haline getiriyor. Titon SL, monitörleri ve daha fazla aygıtı çalıştırmak için en ince, en hafif ve en güçlü çözümü sunar, ekipmanınıza sorunsuz bir şekilde entegre olur ve ekstra ağırlık veya hantal hacim olmadan dinamik kalmanıza ve hikâyenizi devam ettirmenize olanak tanır.

Daha İnce.. Daha Hafif.. Daha Güçlü..

Monitörleri, kameraları, ışıkları ve daha fazla aygıtı çalıştırabilen yeni batarya, V-Mount veya Gold Mount seçenekleriyle 95Wh veya 143Wh kapasitede mevcut, Titon SL, monitörlere ve diğer cihazlara çevik çalışmaya izin vererek enerji sağlar. Titon SL 90, 3.8 santimetre incelikte yapısıyla ve yalnızca 600 gram ağırlığıyla bir Sony FX9’u 2,5 saatten fazla veya bir Blackmagic Pocket 6K’yı üç saatten fazla (standart LP pillerin gücünün altı katından fazlası) çalıştırabilir. Daha fazla güç gerektiğinde Titon SL 150, standart bir 150Wh pilin boyut ve ağırlığının yarısı kadar yapısıyla çalışma sürelerini uzatır.

Monitörler

Durumu izleyerek olan bitenleri daha uzun süre takip edin. Titon SL90 bataryalar, bir LP pilden 6 kat daha uzun süre yönetmen monitörlerini çalıştırır ve yedek olarak diğer aksesuarları çalıştırmak ve hatta akıllı telefonunuzu şarj etmek için P-Tap ve USB portları sunar.  

Işıklar

Tamamen mobil çalışmak için kendinizi ve ışıklarınızı AC şebeke gücünden veya bağımsız pillerden kurtarın. Titon SL150’nin gelişmiş hücre teknolojisi, şebeke gücü kadar kararlı mobil aydınlatma için aydınlatma aygıtınızın akım çekişine mükemmel şekilde uyan güç çıkışı sağlar.

Kameralar

Kameranıza dakikalar değil, saatlerce güç verin. Çok yönlü Titon SL batarya sistemi, 95Wh ve 143Wh boyutlarında Gold Mount ve V-Mount seçeneklerini içerir; kalitesi hep tutarlı kalan, gün boyu Anton/Bauer enerjisi için kameranızla mükemmel eşleşen ürünü seçin.

Aşırı maceralar için dayanıklılık testi

En zorlu görevleri yerine getirmek üzere tasarlanan Titon SL bataryalar, her seferinde görüntüleri hızla yakalamanız gerektiğinde ince, güvenilir ve seyahat için güvenli bir seçim. Sağlam bir kasadaki yüksek kaliteli hücreler, -20C ila 60C arasındaki sıcaklıklarda, talepleri en zorlu kullanıcılara tutarlı güç sağlar. Nerede ihtiyacınız olursa olsun, Titon SL ile güç sizde.

Gelişmiş yerleşik LCD kapasite göstergesi

Tam olarak ne kadar çalışma süresinin kaldığını anında ve dakikasına kadar görmek için yerleşik LCD’yi veya kamera vizörünüzü kullanın. Anton/Bauer’in akıllı teknolojisi, High-Speed USB ve P-TAP ile çalışan cihazlar bile dahil olmak üzere güç verilen her şeyi hesaplar, böylece kameranızın önünde olan bitenlere odaklanmanız için sizi özgür bırakır.


Ürün Titon SL V-Mount/Gold Mount Batarya
Marka Anton Bauer
Firma Linka
Telefon 0212 358 45 20
Web www.linkgroup.com.tr

En Çok Görüntülenenler
Dergi