Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Ayrton Huracán-X Hareketli LED Işık
Ayrton Huracán-X Hareketli LED Işık
19.12.2019 12:34

Teknoloji harikası Huracán-X kendi sınıfında standart donanımlı bir aydınlatma aygıtında çok yüksek ışık çıkışı ve yaratıcılığı zenginleştirmek için güçlü bir grafik aracı sunuyor.

Yeni kuşak büyük bir soğutma sistemine ve yüksek verimli 1000 Watt bir LED modülüne sahip Huracán-X, sabit durumda çalışırken 6500K renk sıcaklığında 50.000 lümen çıkış üretiyor. Bu sıra dışı ışık kaynağı için Ayrton’un geliştirdiği çift CMY doygunluk düzeyli tamamen yeni ve gelişmiş renk miks sistemi, 281 trilyon renk üretiyor. Üçlü değişken bir renk sıcaklığı düzeltici 2700K ile 15000K arasında ince ayara imkân veriyor ve CRI’da fark edilir bir gelişme sunuyor. 

Karmaşık ve gelişmiş grafik efektleri yansıtmak için tasarlanan Huracán-X ışıktaki özel geliştirilen optik, parlak noktasız, her yerde eşit dağılımlı düz ışık demeti ve yüksek çözünürlüklü görseller üretiyor. Bir 178mm ön lens içeren patentli optik sistemi 13 lens kullanarak 10:1 zoom oranı ve 6.2 ile 620 arasında zoom aralığı sunuyor.

Huracán-X’in sunduğu kadrajlama kısmı tüm pozisyonlarda %100 bir yüzey üzerinde dört örtücü kanadın tam doğru konumlandırılmasına imkân veriyor, böylece kullanıcı ışık kaynağının konumu ne olursa olsun her türlü konuyu kadrajın içerisine alabiliyor. 

Huracán-X’in 7 konumlu tekerlekli eksiksiz grafik sistemi değiştirilebilen efekt kasetleri ve goboları takmaya imkân veriyor. Tekerleğe takılan 5 döner gobo ile 2 efekt kaseti, ters yönde dönen iki tane tamamlayıcı ters çevrilmiş görüntüyü bindirerek dinamik efektler yaratabiliyor. İkinci bir değiştirilebilen gobo tekerleğinde 7 adet döner gobo var. Monokrom birçok konumlu efekt tekerleği alev, su ve ışıltı efektleri yaratmak için yatay, dikey ve eksenel kaydırma sağlıyor. 

Çok katmanlı bir CMY tekerleği çok renkli efektler üretebiliyor. Gobolar, kasetler ve efekt tekerleği, yüksek tanımlı sertleştirilmiş camdan yapılmış. 

Huracán-X ışık kaynağının standart özellikleri arasında 15 kanatlı iris diyaframı, bir hafif ve bir ağır buzlu cam filtresi, 2 döner prizma, 5 yüzlü dairesel ve 4 yüzlü doğrusal prizma var. Huracán-X güç ve incelikli aydınlatma gerektiren uygulamalar için çok iyi bir grafik aracı 

  • Işık kaynağı 1,000 W - 6500 K
  • 50,000 lümen
  • 70’ten büyük gerçek CRI
  • 6.2° - 62° ışık demeti açıklığı
  • 178 mm ön lens.

Ürün Huracán-X Hareketli LED Işık
Marka Ayrton
Firma A+SF
Telefon 0212 212 80 75
Web www.asf-avl.com