Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > JVC HM Kameralara Tam Ekran Grafik Güncellemesi
JVC HM Kameralara Tam Ekran Grafik Güncellemesi
30.08.2017 10:46

JVC Professional Video, 4KCAM GY-HM200SP ve GY-HM200HW kameralarına büyük ekran grafik bindirmelere izin veren ücretsiz aygıt yazılımı güncellemesini sunuyor. Zengin tek kameralı yapımlar için tasarlanan her iki kamera da harici bir CG veya yapım anahtarlama masası gerektirmeden kayıtlı veya akan HD görüntü çıkışlarına kişiselleştirilebilen lower-third (ekranın alt üçte birlik kısmı) yazı ekleme özelliğine sahip.

Kullanıcılar bir SD kart yoluyla 50 adede kadar JPG veya PNG grafik ekleyip kamerada saklayabiliyorlar. Grafikler manuel olarak ilerletilebiliyor ya da slayt gösterisi olarak sunulabiliyor. Kameranın web arayüzü kullanılarak bir grafik döngüsü başlatılabiliyor ve kullanıcı her grafik için süreyi 99 saniyeye kadar ayarlayabiliyor.

GY-HM200SP kullanıcıları artık tam ekran grafiklerle bir programa veya gösteriye ara verildiğinde reklamları sunan slayt gösterileri oluşturabiliyorlar. Topluluk uygulamalarında grafiklerle yazılar da gösterilip, operatör grafikleri manuel olarak ilerletebiliyor.

Grafikler PowerPoint veya diğer fotoğraf düzenleme yazılımlarıyla hazırlanıp alpha kanallı bir dizi .PNG dosyası olarak kaydedilerek, bindirmeler yaratmak için en iyi esneklik elde edilebiliyor. Örneğin tam ekran grafikler GY-HM200SP’nin skor paneli grafikleriyle aynı anda kullanılarak, reklamların veya promosyon banner’larının bir maç boyunca ekrana yerleştirilmesi sağlanabiliyor. Tam ekran grafikler 960x540 boyutta saklanıyor, 1920x1080 boyuta büyütülüyor.

Aygıt yazılım güncellemesi GY-HM200SP kameraya hokey ve futbola özel skorlar ekleme ve skor bindirmelerini çeşitli ekran konumlarına taşıma imkanı veriyor. daha önceki aygıt yazılım güncellemesi, beysbol ve basketbol bindirmeleri, takım logoları ve özel karakterler eklemeleri sağlamıştı.

4KCAM GY-HM200SP ve GY-HM200HW kameralar bütünleşik grafiklerin ötesinde GY-HM200’ün profesyonel özelliklerini de taşıyorlar; ½.3 inç BSI CMOS sensör, bütünleşik optik görüntü sabitleyicili 12x zoom lensi,HD modunda 24x dinamik zoom. Kameralar ekonomik Class 10 SDHC/SDXC bellek kartlarına 4K, HD ve SD çekimleri çeşitli formatlarda kaydediyorlar. Wi-Fi ve 4G LTE bağlantılı dahili HD akış sistemi, JVC VIDEOCLOUD, Facebook Live ve YouTube gibi içerik dağıtım ağlarına (CDN) canlı erişim sağlıyor. Çift XLR ses girişi, hot shoe bağlantılı ve özel mikrofon yuvalı bütünleşik tutma yeri, SDI ve HDMI görüntü çıkışları da var.

JVC ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 288 41 39 numaralı telefondan Nefan’ı arayabilirsiniz.