Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Tilta FF-T06 Mini Follow Focus
Tilta FF-T06 Mini Follow Focus
18.01.2020 16:18

Kablosuz sinyaller Nucleus-M veya Nano kullanmayı zorlaştırdığında hafif bir kamera donatımına veya yedek bir çözüme ideal şekilde eşlik edebilen FF-T06 Mini Follow Focus, MB-T15 Mini Matte-Box ve Tiltaing kamera kafesiyle birlikte kullanılabiliyor.

Küçük boyutlu ve sadece 220 gram ağırlığındaki FF-T06 Mini Follow Focus, standart bir follow focus’un tüm yetenekleriyle kamera donatımına kolayca eklenebiliyor.

FF-T06 Mini Follow Focus tek çubuklu aksesuarları her boyutta sinema lensi veya fotoğraf lensine uyacak şekilde ayarlama yeteneğine sahip, tek başına bir ünite olarak üretildi. Tek çubuk bağlantı aksesuarı her türlü standart 15mm raya takılabiliyor. 

Focus tekerleği ayarlanabilir sert frenlerle 360 derece dönebiliyor. Odak tekerleğindeki akıcı hareket eden alçaltma sistemi, hassas odaklamaya yardımcı oluyor. İşaretleme diski çıkarılabiliyor ve tekrar tekrar kullanım için işaretlenebiliyor ve silinebiliyor.

Kitte Mini Follow Focus, bir Zip Tie Follow Focus Ring, bir 15mm tek çubuk bağlantı aksesuarı, iki allen anahtarı ve portatif bir çanta var.

Tilta farklı yiv aralıklı dişliye sahip lensler için çeşitli odak dişli bağlantıları sunuyor.

Tilta ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 343 13 68 numaralı telefondan Baran Bilişim’i arayabilirsiniz.