Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Covid-19 Günlerinde ChyronHego Academy Sayesinde Uzaktan Eğitim ve Sıfır Maliyetle Sertifika
Covid-19 Günlerinde ChyronHego Academy Sayesinde Uzaktan Eğitim ve Sıfır Maliyetle Sertifika
21.05.2020 15:38

ChyronHego Academy, sektörün uzmanlarının firmanın grafik ürünleri hakkında gerekli bilgi ve becerileri edinmeleri ve güncellemeleri için tasarlanan bir eğitim kaynağı. Ürün uzmanları tarafından yaratılan, katılımcının ilerleme hızını kendisinin ayarlayabildiği bir online içerik programı sunan ChyronHego Academy, sertifikalı bir ChyronHego ürün tasarımcısı ve kullanıcısı olmaya giden bir yol sağlıyor. Başlangıç aşamasındaki ChyronHego Academy dersleri PRIME Graphics üzerinde yoğunlaşıyor ve ChyronHego portföyünden ek ürünler hakkında derslerle devam edecek.

ChyronHego Academy kendi bilgi temellerini yükseltmek isteyen serbest çalışan tasarımcılar ve operatörlerden büyük medya organizasyonları içerisinde çalışan ekiplere kadar her tipte katılımcı için erişilebilir ve kolay eğitim veriyor. Konusunun en iyilerinden, en son teknolojiler üzerinde eğitim alan katılımcılar, sertifika alabilmek için temel, orta ve ileri kurs modüllerini tamamlayabiliyorlar.

Serbest çalışan tasarımcılar ve operatörler potansiyel işverenlere yeteneklerini ve uzmanlıklarını göstermek için ChyronHego Academy sertifikasından yararlanabiliyorlar. Bir yayın kuruluşu içerisindeki yöneticiler tasarımcı ve operatör personelin uzmanlık düzeylerini yükseltmek ve yeni ChyronHego ürünlerini değerlendirmek için sertifika eğitiminden yararlanabiliyorlar.   

ChyronHego ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 343 13 68 numaralı telefondan ya da 0549 464 40 89 Whatsapp numarasından Baran Bilişim’i arayabilirsiniz.