Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Imagine Communications Ad Insertion for Multiscreen Reklam Ekleme Çözümü
Imagine Communications Ad Insertion for Multiscreen Reklam Ekleme Çözümü
20.01.2020 10:37

Imagine Communications’ın Ad Insertion for Multiscreen (AIM) çözümü akıllı telefonlara, PC’lere, tabletlere, internet bağlantılı televizyonlara ve canlı isteğe bağlı görüntü (VoD) programlarını alan hemen her aygıta tam olarak hedefe yönelik reklamlar ulaştırmak için gelişmiş uyarlamalı bit hızlı (ABR) akış teknolojisinden yararlanıyor. Canlı, VoD, zaman kaydırmalı (time-shifted) dahil çeşitli akış tipleri ve abonelerin tercih ettikleri izleme aygıtları üzerinde onları ilgilendiren reklamları gerçek zamanda sağlayan Imagine AIM sayesinde yayıncılar ve hizmet sağlayıcılar canlı ve isteğe bağlı çoklu ekran görüntü hizmetleri için yüksek CPM (bir reklamın 1000 kez gösteriminin fiyatı) ve kazanç üretebiliyorlar. 

Yaygın kullanılan reklam ekleme çözümü Ad Insertion for Multiscreen, çok sayıda formata ve aygıta yayılan adreslenebilir reklam ekleme ve programın yerine koyma gibi birden fazla kullanım şeklini destekliyor. AIM hem OTT hem de doğrusal program dağıtımında içerikleri paraya çevirmek ve değiştirmek için geliştirilen Imagine çözümleri arasında önemli bir konuma sahip. 

AIM hedefe yönelik ve kişiselleştirilmiş reklam hizmetleri sağlayan başlıca ADS/Programatik hizmetlerle bütünleşik. Imagine’in dinamik reklam ekleyen dijital yazılım tabanlı ABR uç aygıtı VDE (Video Delivery Edge) ile bir araya geldiğinde AIM çoklu ekranlara ve açık yayınlara yayılan birleşik bir reklam ekleme ekosistemi için dağıtım ve bildirim merkez noktası olarak hizmet verebiliyor. Trafik ve faturalandırmayı kolaylaştırıyor, çok sayıda dağıtım ve tüketim şekline yayılan kampanyaları mümkün kılıyor.

Imagine Ad Insertion for Multiscreen sistemi doğru zamanda, izleyiciyi ilgilendiren reklamlar dağıtmak için gerçek zamanlı, çok platformlu reklam yönetim ve karar çözümleri sağlayarak, reklam verenlere izleyicilerin ilgisini çekmek için yeni fırsatlar sunuyor. 

Avantajlar

  • TV Everywhere ve çoklu ekran hizmetlerine kazanç üreten reklam modeli sağlama
  • Her bir aboneyi, aygıtı ve DMA’yı tek tek hedef alarak, tüm doğrusal, VoD ve zaman kaydırmalı içerikler için hedefe yönelik ve izleyiciyi ilgilendiren reklamlar ulaştırma
  • Program öncesinde, ortasında ve sonrasında dinamik reklam eklemeyi destekleyen, ölçeklendirilebilen, sanallaştırılabilen, buluta hazır bir manifest manipulator (dinamik reklam ekleme, içerik kişiselleştirme, analiz sistemi) ile pazarlama sürelerini hızlandırma
  • Coğrafi konumla bütünleşik, türünün en iyisi alternatif bir içerik çözümü
  • Uç ön bellek yönlendirme dahil çok sayıda CDN (içerik dağıtım ağı) yapılandırmasıyla çalışabilme
  • Şifrelenmemiş reklamlarla karışık şifrelenmiş içeriklerin yönetimi
  • Ağ ve reklam profili eşleştirme
  • HLS ve DASH uyarlamalı http görüntü akış teknolojileri desteği.

Ürün Ad Insertion for Multiscreen Reklam Ekleme Çözümü
Marka Imagine Communications
Firma Bilgipark
Telefon 0212 283 54 39
Web www.bilgipark.tv