Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > STAGETEC NEXUS compact TrueMatch Dijital Ses İşlemci
STAGETEC NEXUS compact TrueMatch Dijital Ses İşlemci
22.09.2022 12:12

Ses, görüntü ve IP için güvenilir sinyal yönetimi çözümleri üreticisi STAGETEC aynı zamanda kendini kanıtlamış, yüksek kaliteli ses I/O çözümlerini düşük kanal sayısına sahip kompakt IP tabanlı bağımsız sistemler olarak ve ayrıca mevcut NEXUS ağlarının bir uzantısı olarak temel ses işleme ile sunuyor. 

Patentli TrueMatch teknolojisi, tavizsiz ses kalitesi sağlar. Erişmenin çok zor olduğu 158 dB dinamik aralığa ulaşırken, minimum transdüser hataları, düşük bozulma ve geliştirilmiş örtüşme bastırma özelliklerine sahip. Tru-eMatch çeviricilerin özel dört aşamalı çalışması, analog ön yükseltme ihtiyacını ortadan kaldırır. Analog aşırı yük veya bileşen gürültüsü böylece ortadan kaldırılır. NEXUS compact TrueMatch, EmBER+, NMOS IS-04/05, SMPTE 2110-30, SMPTE 2110-31, SMPTE 2022-7 gibi yerleşik, herkese açık standartları ve protokolleri destekler.

Ayrılmış NEXUS I/O kartı teknolojileri ve NEXUS sisteminde hâlihazırda kullanılan devre tasarımları, sürekli olarak yüksek operasyonel güvenilirlik ve kaliteyi garanti eder. IP altyapısının kompakt boyutu ve kullanımı maksimum esneklik sağlar. NEXUS compact TrueMatch, isteğe bağlı olarak bir SMPTE 2110 ve NMOS ortamına entegrasyon için bir AES67 cihazı olarak kullanılabilir veya bir Dante arayüzü ile donatılabilir ve Audinate Dante ekosistemine bağlanabilir.

Ana özellikler, her biri 4 bölmeli 8 adet TrueMatch Mic, 4 adet AES3 stereo giriş, 4 tane AES3 stereo çıkış, 8 adet Analog çıkış, stereo kulaklık, 64 tane Dante/AES67 I/O, (modül yapılandırmasına dayalı opsiyonel) , 6 adet GPI / 5 × GPO (çiftler halinde GPI’ler kodlayıcı olarak da kullanılabilir), 64 adet AES67/Dante I/O (opsiyon).

Temel DSP ürün işlevleri gelecekte kullanılabilecek (MixMatrix, In/Out-Channel: Exp/EQ¬/Comp/Lim/Delay).

Ana uygulama alanları uzaktan prodüksiyon ve kayıt stüdyoları, sahne donanımları, yerel ses kaynaklarına sahip iş istasyonları, kameraya takılan mikrofonlar.


Ürün NEXUS compact TrueMatch Dijital Ses İşlemci
Marka STAGETEC
Firma Bilgipark
Telefon 0212 283 54 39
Web www.bilgipark.tv