Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Calrec Type R for TV Miks Konsolu
Calrec Type R for TV Miks Konsolu
21.06.2021 12:02

Calrec Type R for TV yayıncılara iş akışlarını tamamen otomatik hale getirme fırsatı verirken, dünyanın her yerinden tamamen bağımsız denetim sağlıyor.

Calrec Type R for TV miks konsolu verimli, güvenilir ve uygun maliyetli bir ürün olduğunu gösterdi. IP omurga hatlarındaki ilerlemeyle bu teknolojilerin daha düşük maliyetlerle kurulmaları kolaylaştı. 

Esnek çalışma

Calrec Type R for TV bir web UI veya uyarlanabilen esnek donanım arabirimleriyle kolayca kullanılıyor, kullanıcıya gerçek zamanlı denetim sunuyor.

Eksiksiz

Type R Calrec’in CSCP arabirimi kullanılarak Ross Overdrive, Sony ELC ve Grass Valley Ignite istasyon otomasyon sistemleriyle bağlanabiliyor.

Her yerden çalışma

Sezgisel bir web kullanıcı arayüzü sayesinde ses mühendisleri dünyanın her yerinden herhangi bir ekrandan miks parametrelerini gerçek zamanda ayarlayabiliyorlar. 

Lisanslı modeller

Bir dizi lisanslı DSP seçeneğiyle Calrec Type R for TV gereksinimler değiştikçe buna göre uyarlanabiliyor. DSP lisans anahtarları saniyeler içerisinde indirilebiliyor ve çalışırken yükseltilebiliyor.

Kolay yapılandırma

Calrec Type R for TV tek bir Ethernet kablosuyla kurulu bir IP altyapısının içerisine kesintisiz bütünleştirilebiliyor. Gelecekte kolayca ve düşük maliyetle genişletilebiliyor.

Etkin maliyet

Tam otomatik bir yayın ortamının kurulması, sermaye harcamasında önemli bir geri dönüş sağlarken, Calrec’in bilinen güçlü yayın altyapısını sunuyor.

IP üzerinden sanal çalışma

Calrec Type R for TV’nin esnek ve bütünleşik IP çekirdeği, radyo ve TV ortamlarında tamamen otomasyonlu yayınlar için sanal çalışma pratikleri sunuyor. 

120 adede kadar DSP kanalı sunabilen lisanslı bir modele sahip Calrec Type R for TV’nin esnek veri hattı yapısında 3 adede kadar 5.1 ana çıkış, 8 adede kadar 5.1 grubu ve 16 taneye kadar stereo aux çıkışı olabiliyor. Yer tasarruflu güçlü 2U raf boyutlu sistem, çeşitli 1U IO kutularına bağlanabiliyor ve IP omurgası tek bir bağlantı üzerinden bir tesisisin IP anahtarına doğrudan takılabiliyor.

Calrec Type R’nin kurulumu kolay, bakımı sorunsuz ve giriş-çıkışları amaca yönelik olarak ölçeklendirilebiliyor.

Calrec Type R sizin için tüm işleri yaparken, Calrec Assist web kullanıcı arayüzü dünyanın neresinde olursanız olun hemen her aygıt üzerinde ellerinizle sanal bir masayı kullanmanızı kolaylaştırıyor. Assist TCP/Ip üzerinde çalışıyor ve her yerden küçük ayarların yapılmasını hızlandırıp kolaylaştırıyor.

Sanal çalışma ile istasyon otomasyonu

Calrec Type R haber operasyonlarında istasyon otomasyon sistemli insansız ses denetim odalarında kullanılıyor. Calrec Serial Control Protocol bu modele başarılı bir geçiş sağlayarak ses konsolunun tamamen yapım denetim odasının görüntü masasından ve fader panelinden yapılandırılıp denetlenmesine imkan veriyor. 

Calrec Type R for TV yatırımda kısa sürede geri dönüş getirecek, tamamen IP bir istasyon otomasyon sistemine yatırım yapmak isteyen istasyonlar için kolay bir seçenek.

Calrec ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 212 80 75 numaralı telefondan A+SF’yi arayabilirsiniz.