Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Marshall Electronics CV226 HD Lipstick Camera
Marshall Electronics CV226 HD Lipstick Camera
18.05.2020 20:35

CV225 HD Lipstick Camera’nın başarısının üzerine Marshall Electronics renk, netlik, düşük ışık performansını iyileştiren yeni sensör teknolojili ve yeni çok esnek 3GSDI kablolu yeni kuşak CV226 HD Lipstick Camera ruj tipi kamerasını sunuyor. CV226 yayın tırları, hava durumu araçları, realite TV, spor ve yarış gibi profesyonel televizyon yayın uygulamalarında her türlü hava koşulunda dikkat çekmeden çekim yapmak için ideal. 

Marshall Kameralar Direktörü Tod Musgrave şunları söyledi: “CV226 HD Lipstick Camera yeni kuşak HD kamera serimizin bir parçası olarak çıkan beşinci kamera. Yenilenen CV226, yeni CV503 ve CV506 modellerimizle aynı geliştirilmiş sensörden yararlanıyor, ama sadece CV226 kartları tüm hava koşullarına dayanıklı minyatür ruj tipi gövde içerisine sığacak biçimde tasarlandı. Ruj tipi kameralarımızı bir dizi heyecan verici projede görüyoruz ve aynı mühendislerin yeni modellerimizi kullandıklarını görmek için sabırsızlanıyoruz.

 CV503, CV506, CV344 ve CV346 modellerini de içeren, yenilenmiş seri Marshall Electronics POV kameralarının yayın ve profesyonel ses-görüntü uygulamalarında bu kadar yaygın benimsenmesini sağlayan özelliklerin neredeyse tamamını daha da geliştiriyor. Marshall HD kamera çözümlerindeki yeni kuşağı temsil eden bu yeni kameraları geliştirmek için yayın sistem bütünleştiricilerle doğrudan işbirliği yaptı.

Önceki modeller gibi CV226 HD Lipstick Camera bugün piyasadaki en düşük sinyal/gürültü oranını sunmak ve kullanıcılara çeşitli ışık koşullarında keskin hatlı, canlı renkli görüntüler yakalama imkanı vermek için düşük güç tüketimi ve ultra düşük ışık performansı teknolojilerine sahip. CV226 HD Lipstick Camera, POV kamera uygulamalarında yayın düzeyinde standartları sürdürebilmek için değiştirilebilen lenslerle odak uzunluğu ve görüş alanı esnekliği, RS485 üzerinden uzaktan kumanda ve büyük boy bir koaksiyel 3G/HD-SDI (BNC) bağlantısının avantajlarını taşıyor. 

CV226 HD Lipstick Camera tek bir 3GSDI çıkış yoluyla 1920x1080i, 1920x1080p ve 1280x720p çözünürlüklerde net, canlı, gerçek renklerde görüntüler yakalamak için 2.5 milyon pikselli ve geliştirilmiş piksel derinlikli, yepyeni bir sensör teknolojisinden yararlanıyor. Ayrıca yeni model, 60, 59.94, 50, 30, 29.97, 25/24 ve 23.98fps çıkış formatları dahil olmak üzere tek bir çip üzerinde tamamen seçilebilen kare hızlarının kullanışlılığını getiriyor. 

CV226 HD Lipstick Camera’nın 3 metrelik çoklu bağlantı (breakout) kablosu RS485 çift bükümlü kablo üzerinden VISCA yoluyla uzaktan kumandaya ve ayarlara imkan veriyor ve bir RS485 – USB adaptörle ücretsiz indirilebilen kamera kontrol yazılımı CV-RCP-V2 Touchscreen RCP denetleyici kullanılarak uzaktan denetlenebiliyor.

CV226 HD Lipstick Camera’nın tüm hava koşullarına dayanıklı tasarımı ve kullanışlı ¼”-20 yuvası neredeyse her türlü açık hava ve gizli yerde çok yönlü montaj seçenekleri sunuyor ve toza, kuma, saatlerce 1 metreye kadar derinlikte suya daldırmaya dayanıyor. Marshall’ın yeni çıkan CVM-6 yapışkanlı kamera montaj kiti, CV226 HD Lipstick Camera’nın mandalı ve ¼”-20 yuvaları için çeşitli montaj seçenekleri sunuyor. CV226 ruj tipi kamerada diğer Marshall POV kameralarla birlikte kullanılması için iki adet 3M yapışkanlı ped ve ayarlanabilir bir oynar küre montaj yuvaları var. 

Marshall 30 yılı aşkın zamandır dünya çapında Broadcast Video, Pro A/V, Pro Audio ve OEM uygulamaları için yüksek kaliteli ve güvenilir görüntü, ses ve multimedya sistemleri üretiyor. Marshall yenilikçi POV ve PTZ kameraları, format çeviricileri, konferans mikrofonları ve prodüksiyon donanımlarını uygun fiyatla ama güvenilirlik ve kaliteden ödün vermeden Pro A/V piyasasına sunmak için çalışıyor. Marshall Electronics Inc, ABD, Çin, Japonya, Güney Kore ve Rusya’da üretim tesisleri işletiyor.


Ürün CV226 HD Lipstick Camera
Marka Marshall Electronics
Firma Mavi İletişim
Telefon 0212 274 69 10
Web www.maviiletisim.com.tr