Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > LYNX Technik yellobrik OTT 1442 CWDM Teknolojili Çift Kanallı 12Gbit SDI - Fiber Verici
LYNX Technik yellobrik OTT 1442 CWDM Teknolojili Çift Kanallı 12Gbit SDI - Fiber Verici
24.07.2020 13:15

Modüler sinyal işleme arabirimleri üreten LYNX Technik, CWDM teknolojili yeni 12Gbit Dual Channel SDI fiber vericisini sunuyor. 

Yükselen bant genişliği taleplerini karşılamak, daha yüksek hızlı bağlantılar ve daha yüksek kaliteli görüntü ve içerikler için medya tesisleri sürekli fiber altyapılarını uygun maliyetle ve esnek olarak güncellemenin yollarını arıyorlar. 

LYNX Technik’in yeni yellobrik modeli OTT 1442, sıkıştırmasız görüntü sinyallerinin fiber üzerinden 10 kilometreye kadar uzun mesafelere iletilmesinin maliyetini düşürüyor. CWDM (coarse wavelength division multiplexing) teknolojisi farklı sinyal dalga boylarını tek bir fiber optik kablo içerisinde bir araya getirerek, pahalı çoklu fiber kablolama maliyetlerini azaltmaya yardımcı oluyor. OTT 1442, 18 CWDM dalga boyunun tamamını kapsayan dokuz çift dalga boyu seçeneği sunuyor.

İki giriş ve çıkış kanalı birbirlerinden bağımsız ve tamamen otomatik çalışıyorlar ve gelen sinyaller (12G SDI’ya kadar) otomatik olarak tespit edilip gönderilmeden önce saatleri yeniden ayarlanıyor. Böylece her kanalda farklı standartlarda ve formatlarda sinyallerin taşınmaları garantileniyor. Bu otomatik özelik sayesinde kullanıcı ayarı gerekmiyor ve modülün tak-çalıştır tarzı kolaylık sunması sağlanıyor. 

Küçük boyutlu OTT 1442 yellobrik modülü LYNX Technik fiber alıcılar, çoğullayıcılar (mux) ve ayırıcılar (demux) ile bir araya getirilerek, tek bir fiber bağlantısı üzerinde 18 adede kadar sinyal için uygun maliyetli bir CWDM fiber sistemi oluşturulabiliyor. 

Ayrı ayrı monte edilerek bağımsız aygıtlar olarak, ya da daha büyük bir 12G sinyal taşıma çözümü oluşturmak için 19 inç yellobrik kabin rafı tablalarıyla birlikte de kullanılabiliyorlar. 


Ürün yellobrik OTT 1442 CWDM Teknolojili Çift Kanallı 12Gbit SDI - Fiber Verici
Marka LYNX Technik
Firma Mavi İletişim
Telefon 0212 274 69 10
Web www.maviiletisim.com.tr