Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Hollyland MARS 300 PRO İkili HDMI 300FT Kablosuz Görüntü İletim Sistemi
Hollyland MARS 300 PRO İkili HDMI 300FT Kablosuz Görüntü İletim Sistemi
19.09.2020 11:49

Hollyland, son yıllarda başlangıç düzeyinde kablosuz vericileri ve kablosuz interkom sistemleriyle film yapım endüstrisinde oldukça aktif bir firma. Piyasadaki ilk yarı-profesyonel kablosuz verici olarak ortaya çıkan MARS 300’den sonra MARS 400S serisi ile MARS X yarı-profesyonel kablosuz vericiler, MARS T1000 yarı-profesyonel kablosuz interkom sistemi, profesyonel COSMO M7 ve SYSCOM 421 ile devam etti. Şimdi de MARS 300 PRO piyasaya çıktı.

MARS 300 PRO, daha önce popüler olan MARS 300’ün güncellenmiş hali olan bir ürün. Tabloda MARS modellerinin karşılaştırmalı özellikleri görülüyor. 

Kablosuz görüntü ve ses iletimi

MARS 300 PRO engelsiz görüş alanı (LOS) ve 0.08 saniyelik en düşük gecikmeyle 90 metreye kadar sorunsuz kablosuz görüntü ve ses iletim mesafesi sunuyor. MARS ürün serisindeki diğer vericiler gibi, kararlı bir kablosuz iletimi garantilemek için, aralarında geçiş yapılabilen sekiz adet frekans kanalı seçeneğine sahip. 

Üç adede kadar aygıt izleme

Alıcı normal bir kurulumda harici bir monitöre bağlı iken, Google Play ve iOS App Store’da bulunabilen HollyView izleme uygulaması (App) yoluyla vericiye iki tane daha mobil aygıt bağlanabiliyor. Verici tek başına da kullanılabiliyor ve bu durumda sisteme üç adede kadar aygıt bağlanıp izlenebiliyor. 

Vericide iki adet HDMI çıkışı, alıcıda ise bir HDMI girişi ve aynasız ve diğer küçük bütçeli kameralarla sinematik donatı kurmak isteyenler ve bir kamera üzeri monitöre gereksinim duyanlar için gereken bir de HDMI döngü çıkışı var. 

Uygulama dalga şekli, odak tepe değeri, zebra zoom, 3D renk tabloları (LUT), ekran kaydetme, ve insanların basit notlar oluşturup diğerleriyle paylaşabildiği ekran görüntüsü alma gibi profesyonel monitör özelliklerini destekliyor.

Şekilde MARS 300 PRO kablosuz iletim sisteminin tipik bir uygulama kurulumu var.


Ürün MARS 300 PRO İkili HDMI 300FT Kablosuz Görüntü İletim Sistemi
Marka Hollyland
Firma Baran Bilişim
Telefon 0212 343 13 68
Web www.baranbilisim.com.tr