Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > DirectOut PRODIGY Series FastSRC ve EARS Aygıt Yazılımı Güncelleme
DirectOut PRODIGY Series FastSRC ve EARS Aygıt Yazılımı Güncelleme
19.09.2020 11:57

DirectOut firması hem PRODIGY.MC (Modular Audio Converter) hem de PRODIGY.MP (Multifunctional Audio Processor) için yeni aygıt yazılımı çıkararak PRODIGY Series’ın yeteneklerini genişletti.

DirectOut CEO ve Sorumlu teknik Başkanı Claudio Becker-Foss şunları söyledi: “PRODIGY Series için bu önemli güncellemeyi paylaşmaktan büyük gurur duyuyoruz. Karantina hepimizin üzerinde büyük etki yaptı; sektörü değiştirdi ve değiştirmeye devam ediyor. Bu koşulları düşününce elimizdeki zamanı müşterilere bu heyecan verici güncellemeyi sağlamak için PRODIGY Series üzerinde çalışmaya devam etmeye harcadığımız için son derece mutluyuz.

Başlangıçta sadece PRODIGY.MP için planlanan bu güncelleme, FastSRC ve EARS (Enhanced Automatic Redundancy Switching) özelliklerini katarak PRODIGY.MC’nin potansiyel uygulama senaryolarını genişletiyor. 

MADI ve ağ giriş-çıkışları için çift yönlü, düşük gecikmeli bir asenkron örnek hızı çevirici olan FastRC, bir aygıtın iki dijital arabiriminin farklı saat alanlarında çalışmalarına imkân veriyor. İyi ses kalitesiyle çok düşük, 0.15 milisaniyeden kısa gecikmeyi bir araya getiriyor ve canlı ses uygulamaları ile kritik koşullarda adeta hayat kurtarıyor.

Becker-Foss ekledi: “PRODIGY.MP’nin zaten geniş olan özelliklerini tamamlamanın ötesinde, çok sayıda yeni işlev de ekledik. Bunlardan Levelmeter hız yapılandırması ve LTC’den MTC’ye çevirici gibi bazıları Covid-19 pandemisinden kaynaklanan uzaktan yapım gereksinimlerine hızlı bir yanıt olarak uygulandı. Yeni aygıt yazılımı, ürünleri piyasada eşsiz hale getiriyor ve yeni yaşanan zorluklara hazır.

“FastSRC’nin kalitesi beklentilerimizi aştı ve bu üstün özelliği PRODIGY.MC’ye de eklemekten heyecan duyuyoruz.”

Globcon denetim yazılımının da yeni bir sürümü ücretsiz indirilebiliyor ve önemli aygıt yazılımı güncellemelerinin PRODIGY Series’a getirdiği yeni işlevleri yönetmek için gerekiyor.

DirectOut ve globcon Ürün Müdürü Luca Giaroli yapılan çalışmadan tamamen tatmin olmuş durumda: “DirectOut ile Globcon ekipleri arasındaki iyi işbirliği sayesinde dinamiklere paralel sıkıştırma ve stereo bağlantı ile tam geçirgen filtreler içeren yeni EQ’lar ekleyerek, PRODIGY.MP içerisindeki DSP işlevlerinin çok yönlülüğünü ve kullanışlılığını daha da arttırabildik. Denetim yazılımıyla birlikte bu işlemci her türlü ses sorunuyla yüzleşmeye hazır.


Ürün PRODIGY Series FastSRC ve EARS Aygıt Yazılımı Güncelleme
Marka DirectOut
Firma Radikal Elektronik
Telefon 0212 259 79 71
Web www.radikaltr.com