Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Tascam Mixcast 4 Podcast Kayıt Konsolu
Tascam Mixcast 4 Podcast Kayıt Konsolu
19.04.2022 13:00

Mixcast 4, profesyonel içerik yaratmayı hızlandırıyor. Podcast yaratma, canlı görüntü akışı, etkinlik yapımları ve ses bindirme için Mixcast 4 mikrofonun sesini dahili fon müziğiyle, efekt sesleriyle,  cıngıllarla, telefon, PC veya Bluetooth aygıtlarından gelen seslerle karıştırıp kaydedebiliyor. 

Tascam Podcast Editor yazılımıyla birlikte elde edilen eksiksiz paketle, dalga şekli düzenleme ve çok kanallı kayıt gibi yapım öncesi hazırlıktan yapımın tamamlanmasına kadar tüm iş adımları kapsanıyor. 

Stressiz dokunmatik panelle kontrol

Dört mikrofon girişi ve dört ayrı kulaklık çıkışıyla donatılan Mixcast 4, karmaşık kurulumlar olmadan, podcast yapımlarına her zaman hazır. Canlı akış, etkinlikler, podcast ve diğer uygulamalar için gereken tüm sesle ilgili operasyon ve iş akışlarını sağlıyor. Örneğin otomatik miks işlevi mükemmel bir miks için otomatik olarak optimal düzeyleri ayarlayabiliyor ve mikrofon önceliklerini belirleyebiliyor. 

5 inç renkli dokunmatik ekran sayesinde iyi yapılandırılmış menüye sezgisel olarak erişilebiliyor ve istenen ayarlar sadece birkaç basit adımla yapılabiliyor. 

Tüm işlevlere sahip, eksiksiz bir iş istasyonu

Ses kaydından kaydedilen seslerin miksine kadar Mixcast 4, doğrudan ünitenin SD kartına 14 kanallı kayıt, Bluetooth ses girişi, telefon konuşmalarını ve diğer ses kaynaklarını kolayca karıştırıp kaydetmek için bir Aux girişi, ünitenin bir bilgisayardan ses eklemesine imkân veren USB bağlantısı gibi birçok kullanışlı işlevle eksiksiz bir yapım ortamı sunuyor.

Mixcast 4 konsolu sevdiğiniz DAW yazılımıyla 14 girişli – 2 çıkışlı bir USB ses arabirimi olarak da kullanabilirsiniz. 

Gerçek zamanlı ses efektleriyle içerik zenginleştirme

Mixcast 4 bir podcast yapımı veya canlı yayın sırasında başlatılabilen, sekiz tane isteğe göre düzenlenebilen, aydınlatmalı ses pad gruplu olarak teslim ediliyor. Ön ayarlı ses efektlerine ek olarak kullanıcılar üniteye daha önce kaydedilmiş mikrofon seslerini ve müzikleri esnek olarak atayabiliyorlar. 

Mixcast 4 ses pad’leri canlı akışları ve kayıtları daha da ilginç ve eğlenceli hale getirmek için ses perdesi dönüştürme, yankı ve diğerleri gibi ses efektlerine de imkân veriyor.

Tascam Podcast Editor 

Tascam Podcast Editor ses içeriğinin kolay ve pratik düzenlenmesi, parça donatma, ses pad’lerini kolay yapılandırma ve ses efektleri veya fon müzikleri atama gibi işlevler sunuyor.

 Tascam Podcast Editor kullanıcıların Mixcast 4 konsolu kullanarak kolayca ses kaydetmelerine yardımcı olan sezgisel grafikler sunduğu için, DAW üzerinde uzman bilgisine sahip olmak gerekmiyor. Tascam Podcast Editor Mixcast 4 için özel olarak tasarlandı ve hem bilgisayarlar hem de mobil aygıtlarda kullanılabiliyor.


Ürün Mixcast 4 Podcast Kayıt Konsolu
Marka Tascam
Firma Radikal Elektronik
Telefon 0212 259 79 71
Web www.radikaltr.com