Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > AVIWEST BeOnAIR Yayın Sınıfı Canlı Görüntü Akış Çözümü
AVIWEST BeOnAIR Yayın Sınıfı Canlı Görüntü Akış Çözümü
21.12.2020 14:04

Küresel bir görüntü toplama sistemleri firması olan AVIWEST, görüntü uzmanlarının birleştirilmiş hücresel, Wi-Fi, halka açık IP ağları üzerinden üstün kaliteli, düşük gecikmeli görüntü içerikleri üretme, iletme ve dağıtmalarını sağlayan ileri teknolojili, “hepsi bir arada” tarzı BeOnAIR canlı görüntü akış paketini sunuyor. Her tipte mobil kullanıma uygun BeOnAIR, kullanıcılara canlı söyleşileri ve etkinlikleri depolama, internet akışıyla yayınlama ve kayıtlı içerikleri her yerden iletme imkânı veriyor.

AVIWEST’in BeOnAIR çözümü şirketin dünyaca bilinen ultra küçük boyutlu birleşik hücresel AIR220 vericisi, MOJOPRO mobil uygulaması ve sınırsız veri trafikli gelişmiş bir bulut alıcı ile dağıtım ağ geçidinden oluşuyor. Piyasanın en eksiksiz, kolay kullanımlı ve uygun maliyetli çözümü olarak BeOnAIR, canlı ve otomatik kayıt, iletme, aşamalı saklama ve iletme, dört ses kanalı, çoklu akış protokolleri (RTMP, RTSP, SRT, SST, TS ve HLS) gibi geniş bir arabirimler ve işlevler seti sunuyor. 

Operatörler BeOnAIR kullanarak Twitter, YouTube, Twitch gibi aynı anda birden fazla online medya ve sosyal ağ üzerinde dünya çapında bir izleyici kitlesine içerik paylaşabiliyorlar. AVIWEST’in çift Emmy Award ödüllü SST toplama teknolojisinden yararlanan BeOnAIR, en zorlu IP bağlantı ortamlarında bile 800 milisaniyeye kadar düşük gecikmelerle canlı görüntü iletimini güvenilir ve güçlü bir hale getiriyor. 

AVIWEST ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 222 80 50 numaralı telefondan Momento Medya’yı arayabilirsiniz.