Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > LiveU IP Pipe Evde Uzaktan Yapım Sistemi
LiveU IP Pipe Evde Uzaktan Yapım Sistemi
01.03.2021 11:23

IP tabanlı donanımlar uzaktan denetlenerek, uzaktan yapım kurulumları zenginleştirilebiliyor ve maliyetler düşürülebiliyor.

IP Pipe

LiveU IP Pipe, robotik ve PTZ kameralar, kamera kontrol üniteleri (CCU), IP tabanlı interkom sistemleri dahil çok çeşitli ağ tabanlı aygıtlar üzerinde uzaktan kumanda imkânı veriyor. Çözüm sayesinde LiveU sunucunun (LU4000/LU2000) yanındaki bir ağ, LiveU ünitelerinin (LU800/610/600/300) yakınında bulunan her türlü ağa kesintisiz bağlanabiliyor. 

LiveU’nun REMI (Remote At-Home Production) evde uzaktan yapım çözümü bugün önde gelen spor organizasyonları, yayıncılar ve yapım firmaları tarafından, LiveU’nun Precision Timing özelliğinden yararlanılarak sahadan çok sayıda yüksek çözünürlüklü, senkron görüntü sinyallerinin merkezi yapım stüdyolarına gönderilmesi için kullanılıyor. Uzaktan yönetim ve denetim yetenekleri de eklendiğinde, LiveU IP Pipe operasyon verimliliğini ve maliyet tasarruflarını daha da arttırıyor. 

Basit ve bir defaya mahsus bir kurum ayarıyla IP Pipe bağlantısı ayrıca yönetiliyor; üniteler canlı bir iletimin ortasında olsun veya olmasın, aygıtlar denetlenebiliyor. 

Uzaktan kamera kumandası

Robotik ve PTZ kameralar uzaktan denetlenerek, çekim konumundaki masraflar azaltılabiliyor.

Uzaktan CCU kumandası

Deklanşör, beyaz denge, diz, gama, doygunluk gibi farklı CU işlevlerine uzaktan erişim sayesinde, kurulum ayarları basitleştirilebiliyor.

Uzaktan ses

IP tabanlı interkom bağlanıp istasyon ile saha arasında 2 yönlü iletişim kolayca kurularak, saha-stüdyo iletişimi zenginleştirilebiliyor.


Ürün IP Pipe Evde Uzaktan Yapım Sistemi
Marka LiveU
Firma Radikal Elektronik
Telefon 0212 259 79 71
Web www.radikaltr.com