Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Epiphan LiveScrypt ile Kolay, Doğru ve Uygun Fiyatlı Anında Metinleştirme
Epiphan LiveScrypt ile Kolay, Doğru ve Uygun Fiyatlı Anında Metinleştirme
25.03.2021 15:40

Gelişmiş konuşma tanıma teknolojisinden yararlanan özel amaçlı otomatik metinleştirme (transcription) aygıtı LiveScrypt ile gerçek zamanda konuşmadan metne çeviri yaparak etkinlikler daha erişilebilir ve ilgi çekici hale getirilebiliyor. LiveScrypt konferans sunumlarından belediye meclisi toplantılarına, üniversitedeki derslere kadar her şeyi otomatik olarak, doğru şekilde, uygun maliyetle konuşmadan yazıya çeviriyor.

Uçtan uca yüksek performans

Konuşmacılara ayak uydurma baskısı, insanın metinleştirme hatalarının oranını özellikle yorulmaya başladıktan sonra yükseltiyor. LiveScrypt asla bocalamadan ve akışı kaybetmeden, baştan sonra doğru metinleştirmeyi sürdürüyor. Dahili profesyonel ses girişlerine sahip LiveScrypt, tam doğru AI konuşma metinleştirme için kristal netliğinde sese bağlantıyı kolaylaştırıyor. 

Canlı konuşma metinleştirme ücretlerinden tasarruf 

Konuşmayı yazıya dökme uzmanları canlı etkinliklerde yüksek ücretler alacak kadar yetenekliler, hatta öğle yemeği paydosunda bile çoğu durumda saat ücretleri işlemeye devam ediyor. LiveScrypt düşük bir başlangıç donanım maliyeti ve saatte 9.95 USD metinleştirme ücretiyle canlı altyazı ekleme gereksinimi duyan her kuruluş için akıllıca bir yatırım.

Etkinliğe göre düzenleme

LiveScrypt her etkinliğin kendine özgü gereksinimlerine uyarlama için çok sayıda dil, metinleri kolay okumak için açık ve koyu ayarları, otomatik noktalama, kaba söz filtreleri gibi çeşitli özel düzenleme seçenekleri sunuyor. Özel uzmanlık alanlarındaki kelime dağarcıklarıyla metinleştirmenin doğruluğunu arttırmak için bir North American Industry Classification System (NAICS) koduna da başvurabilirsiniz. 

Konuşmayı gerçek zamanda yazıya dönüştürme

Çoğu yapay zeka (AI) tabanlı metinleştirme hizmeti canlı etkinliklere uygun değil, çünkü önceden kaydedilen seslerle çalışıyorlar. İleri konuşma tanıma teknolojisine sahip LiveScrypt, konuşmaları mekan içindeki monitörlerde ve mobil aygıtlarda görüntülemek için gerçek zamanda yazıya dönüştürüyor. 

7 gün 24 saat hizmet

LiveScrypt asla yorulmaz veya mekana giderken trafiğe takılmaz. Uzun bir metinleştirme gününde yorulmaz, takvim uyuşmazlığı nedeniyle etkinliği kaçırmaz, fazla mesai ücreti almaz. LiveScrypt her zaman canlı etkinliklerinizi yazıya dökmeye hazır.

Konuşmacı hızına ayak uydurma

Konuşmacı ister yavaş ister hızlı konuşsun, LiveScrypt hiçbir şeyi kaçırmaz. Hatta konuşma sırasında düzeltmeler bile yapabilir.

Hızlı kurulum

LiveScrypt’i kullanmak için yanınızda teknik bir uzman olmasına ihtiyacınız yok. Aygıta sadece ses kaynağınızı ve Ethernet internet ağınızı bağlayın, bir güç kaynağına takın, ve otomatik canlı metinleştirme için dokunmatik ekran üzerindeki START’a basın. 

Epiphan ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 549 99 92 numaralı telefondan Aviteng’i arayabilirsiniz.