Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > RTS DBP (Digital Beltpack) OMNEO IP Kemer Tipi Çözüm Paketi
RTS DBP (Digital Beltpack) OMNEO IP Kemer Tipi Çözüm Paketi
29.04.2021 10:46

RTS, başarılı OMNEPO IP interkom çözümleri portföyüne DBP (Digital Beltpack) kemer tipi çözüm paketini ekledi. DBP, yeni RTS Digital Partyline ürün ailesinin önemli bir üyesi olarak kısa süre önce duyurusu yapılan OMS (OMNEO Main Station) istasyona katılıyor. 

DBP, PoE+ (Power over Ethernet 802.3af ve 802.3at) üzerinde çalışan ve OMNEO IP teknolojisini kullanarak bağlantı kuran, dört kanallı, dört butonlu, kablolu bir kemer donanımı. Benzersiz karma tasarımı hem dijital ortak hat hem de matris tuş paneli modlarını destekliyor; bir dijital ortak hat aygıtı olarak kullanmak için DBP bir OMS’ye bağlanıyor; noktadan notaya iletişim gibi işlevler dahil portatif bir tuş paneli olarak kullanmak için ise DBP, OMNEO (ADAM/ADAM-M kasalardaki OMI kartlar veya ODIN kasalardaki OMNEO portları) kullanan herhangi bir RTS dijital / IP matris ürüne bağlanabiliyor. DBP bağlanıp açıldıktan sonra doğru çalışma modunu otomatik olarak seçiyor.

DBP’nin PoE destekli tasarımı benzersiz bir ölçeklendirilebilme düzeyi kazandırıyor ve yeni kullanıcılar eklemeyi kolaylaştırıyor. Giriş ve çıkış PoE portları (iki etherCON kilitli RJ45 konektörü) ortak hat modunda kullanılırken aynı PoE anahtarından altı adede kadar DBP aygıtının seri papatya zinciri şeklinde birbirine bağlanmasına imkan veriyor. OMS’nin desteklediği tüm diğer aygıtlara ek olarak, 40 taneye kadar DBP bir OMS’ye bağlanarak, geniş bir dijital ortak hat sistemi yaratılabiliyor. Matris modeli ve yapılandırmasına bağlı olarak ADAM matrisleri için 64 adede kadar DBP bir OMI kartına bağlanabiliyor, ve 128 adede kadar DBP bir ODIN’e bağlanabiliyor. 

Patent bekleme aşamasında olan tasarımın estetiği, DBP’nin kullanımını rahat ve kolay hale getiriyor. Hafif ve küçük ünitenin güçlü yapısı, en zorlu koşullarda çalışmaya hazır olduğunu garantiliyor. DBP’nin ergonomik boyutta düğmeleri ve lastik kasa ayrıntıları, fazladan sabitleme ve düşmeye karşı dayanıklılık sağlıyor. Toza ve su sıçramasına karşı IP53 düzeyinde dayanıklı. 

Kontrol düzeni partyline kullanıcılarına tanıdık olan DBP, beklentileri aşan bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Sezgisel, ikon tabanlı menü dolaşım sistemi, yansıma önleyici lensle tam renkli, güneş ışığında okunabilen bir TFT ekran sunarak, her türlü ışık koşulunda ve her düzeyden kullanıcı için yapılandırmayı hızlı ama kusursuz hale getiriyor. Aynı anda 4 adede kadar aktif ortak hatla konuşma ve dinleme yeteneği (16 ortak hatlı bir havuza erişim), gecikme denetimi gibi özel amaçlı kaynaklar için de atanabilen dört geniş arka ışıklı kanal butonu yoluyla denetlenebiliyor. 

DBP’nin dijital ses teknolojisi, analoğa göre aslına daha fazla sadakat ve düşük gürültü zemini sağlıyor. Hem 3.5mm TRRS hem de XLR konektörleri, mikrofon-kulaklık kafa takımları bağlantı için var ve üç farklı XLR opsiyonu mevcut; 4 bacaklı dişi, 4 bacaklı erkek, 5 bacaklı dişi (solda farklı sinyaller için stereo sesi ve sağ kulaklıkları destekler).Gelen arama bildirimleri, sesli veya titreşimli olarak alınabiliyor.

DBP tavsiye edilen üçüncü firma adaptörleriyle bir headsete, cep telefonuna ve internet akış aygıtına Bluetooth ses bağlantısını destekleyerek, sistemin içerisine farklı türde aygıtları getirmeyi kolaylaştırıyor ve kemer paketinin masa üzerinde küçük bir ana istasyon olarak hizmet vermesini sağlarken, kullanıcı işyerinde veya çalışma alanında rahatça dolaşabiliyor.

Karma (hybrid) işlev – DBP, OMS (OMNEO Main Station) ile partyline (ortak hat) modunda veya bir RTS matrisle (ODIN/ADAM) portatif tuş paneli modunda çalıştırılabiliyor – tek aygıtla çok işlev.

Papatya zinciri seri bağlantı – Connect DBP, OMS/ODIN/ADAM yoluyla bir PoE anahtara bağlanabiliyor ve altı adede kadar DBP papatya zinciri şeklinde birbirine bağlanabiliyor.

Kolay kullanım – Hızlı kurulum ve sezgisel çalışma için çok renkli sembol tabanlı menü dolaşımlı, ergonomik ve hafif tasarım.


Ürün DBP (Digital Beltpack) OMNEO IP Kemer Tipi Çözüm Paketi
Marka RTS
Firma Mavi İletişim
Telefon 0212 274 69 10
Web www.maviiletisim.com.tr