Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Wohler iVAM1-3 3G SDI, AES3 & Analog Ses ve Görüntü LCD Monitörü
Wohler iVAM1-3 3G SDI, AES3 & Analog Ses ve Görüntü LCD Monitörü
22.07.2021 11:36

Görüntü, ses ve veri takip çözümleri üreticisi Wohler, 16 kanallı iVAM1-3 ses ve görüntü monitörü ile iVAM serisini genişletti. Bu ürün henüz geçen ay çıkan iVAM2-2 monitöre 1U boyutlu bir alternatif. 

Daha büyük boy iVAM2-2 ile aynı platformu, özellikleri ve opsiyonları paylaşan yeni iVAM1-3,16 adede kadar 3G-SDI ses ile görüntü, artı 2analog ses kanalını 1U yapısında izleyebiliyor ve ölçüp gösterebiliyor. 64 ön ayardan ve üç dokunmatik ekrandan yararlanan kullanıcılar, görüntü, ölçüm göstergeleri, ses yükseklik ölçümü ve menüler arasında geçişler yapabiliyorlar. Bir HDMI çıkışı o anda seçili görüntü kaynağının ek harici izlenmesine imkan verirken, analog XLR, kulaklık ve seçilen 3G-SDI çıkışları da standart olarak var.

Daha fazla esneklik için AES3, MADI 64 (bir fiber opsiyonu içeriyor), SMPTE 2110, ve SMPTE 2022-6 takibi sağlayan arka panel yükseltme opsiyonları var. Arka paneldeki opsiyon kart yuvası, kullanıcıya Dante ve Ravenna sinyal işleme opsiyonlarını (her ikisi de SMPTE 2110-30 ve SMPTE 2022-7 sunuyor) kabul eden bir AoIP opsiyon kartı ile ya da 8 adet ek analog giriş ve çıkış sağlayan analog bir opsiyon kartı ile yükseltme seçeneklerini sunuyor. 

Üç adet 2.4 inç dokunmatik ekran içeren ön panel önceki iVAM serisi ürünlerden gelen olgunlaşmış tasarım ilkelerinden yararlanırken, fiziksel ön panel kontrolleri dokunmatik kontrolleri tamamlamak için ana ses şiddeti, denge ve yardımcı kontrollere erişim sağlıyor. Önceki iVAM serisine (iAM MIX, iAM AUDIO, iAM VIDEO, iAM -12G-SDI) benzer şekilde, her bir ses kanalı dokunmatik olarak veya mekanik kontroller kullanılarak toplanabiliyor, tek olarak ayrılabiliyor veya sesi kesilebiliyor. Ön tarafa takılmış bir USB portu yeni teknolojileri desteklemek için yazılım güncellemelerine imkan veriyor. Bir ağ arabirimi uzaktan yönetim sağlarken, API’ler üçüncü firmaların denetleyicileriyle kolay bütünleşme imkanı sunuyor.

Yine geçtiğimiz günlerde çıkan ve hem iVAM1-3 hem de iVAM2-2 için alınabilen bir çıkış yönlendirme opsiyonu, giriş kaynağı yoluyla veya çoklu giriş kaynakları içeren özel bir ön ayar yoluyla izlenen kanalların çeşitli hedef çıkışlara isteğe özel yollarla yönlendirilmelerine imkan veriyor. 

Wohler Technologies Başkanı Michael Kelly şöyle konuştu: “iVAM1-3 monitörün çıkmasıyla, yakında çıkan diğer ürünler iVAM1-1, iVAM2-2 ve iAM-12G-SDI, MPEG ve Dolby Atmos ile birlikte olası her son kullanıcı gereksinimi ve sorunu için ürün grubumuzu tamamlıyoruz. İster 1U ister 2U, IP üzerinden ses, MPEG, 3G veya 12G-SDI, Dolby E veya Dolby Atmos olsun, Wohler tüm profesyonel izleme gereksinimlerini karşılamak üzere işbirliği yapmaya hazır.


Ürün iVAM1-3 3G SDI, AES3 & Analog Ses ve Görüntü LCD Monitörü
Marka Wohler
Firma Radikal Elektronik
Telefon 0212 259 79 71
Web www.radikaltr.com