Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > 4K Promedya Yeni Ofisinde
4K Promedya Yeni Ofisinde
01.05.2021 22:38

Sektörün son dönemdeki başarılı firmalarından 4K Promedya, gelişen iş potansiyelini daha üst seviyeye taşımak ve müşterilerine rahat bir ortam sunabilmek ve daha geniş yelpazede ürün ve çözüm hizmeti sağlayabilmek için yeni ofisine taşındı. 

Taşınma süreci ve yeni ofisle ilgili olarak Proje Müdürü Zafer Sarıkaya şu açıklamaları yaptı: “Yaklaşık 5 yıldır sektörde hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin teveccühü ile büyüyen şirketimizin daha geniş ve düzenli bir ofise ihtiyacı vardı. 3 aylık bir tadilat sürecinden sonra, mimari tasarımı 3f mimarlığa ait olan yeni yerimize taşındık. Ofisimiz 3 katlı ve 330m2 alana sahip. Showroom alanımızı alışılmışın dışında sektöre özel rahat, ferah konsept bir mağaza olarak tasarladık. Kahve eşliğinde mesleki deneyimlerin paylaşılacağı, stres olmadan, görerek, inceleyerek rahat rahat alışveriş yapılabilecek bir ortam oluşturmaya çalıştık.” 

Zafer Sarıkaya sözlerine şöyle devam etti: “Biz 4K Promedya olarak geleneksel yayıncılığa alternatif NDI, Dante, SRT vb. IP protokolleri üzerinden çözümler üretiyoruz. Bu bağlamda gelişen teknolojiyi hızla müşterilerimizle buluşturmak istiyoruz. Özellikle pandemi sürecinde eğitim programlarımızı artırdık. TV yayıncılığı, Web TV, uzaktan eğitim, video konferans teknolojileri hakkında bilgiler paylaşmaya çalışıyoruz. Bu nedenle yeni ofisimizde eğitim ve demo odaları oluşturduk. Daha çok sektörel bazlı eğitim programları hazırlamak, ürünleri yakından tanıtmak, konusunda uzman kişilerle teknolojiyi müşterilerimizle buluşturmak ve  uzmanlık eğitimleri vermek istiyoruz. Çünkü biz biliyoruz ki en büyük yatırım insana yapılan yatırımdır. İlgili bir ürünü denemek, test etmek, yakından görmek veya kullanmak  isteyen herkese kapımız açıktır. Çıkın, çıkın gelin. Bekliyoruz...

4K Promedya’nın yeni adresi:


Perpa Ticaret Merkezi  A Blok Kat:8 No:915/917 Şişli


4K Promedya’nın ürünleri ve çözümleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 222 00 30 numaralı telefondan 4K Promedya’yı arayabilirsiniz. 

ETİKETLER