Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > ADDER ADDERLink INFINITY 4000 IP KVM Matris Çözümü
ADDER ADDERLink INFINITY 4000 IP KVM Matris Çözümü
17.06.2021 12:51

Şimdi HDR10 desteği eklenen ödüllü ADDERLink INFINITY 4000 Series (ALIF4000), dünyanın bazı önde gelen kuruluşlarından profesyonelleri, güvenli ve güvenilir IP ağları üzerinden 4K, 5K ve HDR iş akışlarına bağlıyor. 

Artık HDR10 dahil birçok görüntü çözünürlüğünü, çoklu Gigabit hızlarda Ethernet bağlantısını, dijital  DisplayPort  sesi ve eşzamanlı iletişimi destekleyen çözüm sayesinde, IP KVM (Klavye, Video, Mouse) denetimi artık kolay. 

4K çözünürlüğün benimsenip yayılması hızlandıkça, yüksek çözünürlüklü içerikleri gerçek zamanda yaratma, denetleme ve analiz etme gereksinimi de büyüyor. 

ADDERLink INFINITY 4000 serisi 4K ve ötesinde çözünürlüklere geçme yardımcı olarak, yüksek çözünürlüklü iş akışlarını hızlandırıyor, kullanıcılara hedef PC’lere anında erişim kazandırıyor, işletmeyi büyütme esnekliği sunuyor.

Çoklu Gigabit hızlarında Ethernet desteği

Yüksek Gigabitler düzeyinde Ethernet hızı desteği, 1Gb/s ile 10Gb/s arasında değişken ağ kapasiteleri üzerinde piksel mükemmelliğinde görüntü sağlayarak, görüntü kalitesi ile bant genişliği kullanımı arasında denge kurma imkânı veriyor.

Görüntü çözünürlüğü seçimi

4K, 5K, şimdi de HDR10 görüntü çözünürlükleri desteğiyle ADDERLink INFINITY 4000 iş akışını daha koyu renklerle, daha parlak ışıklarla ve daha koyu gölgelerle izleme imkânı veriyor. 

İşletmeyi büyütme

ALIF4000 gerek 5K IP KVM çözümü kurmakta olanları, gerek var olan bir ağa 5K çözünürlük eklemenin yollarını arayanları destekleyebiliyor. ALIF4000 küçük, denetimsiz bir matristen tam denetimli bir sisteme kadar, işletmenizle birlikte büyüyor.

Zengin ses

DisplayPort yoluyla çok kanallı dijital ses PC deneyimini zenginleştiriyor ve ayrıca ses yönlendirme sistemleri gereksinimini ortadan kaldırarak yüksek kaliteli, sarıp sarmalayan ses keyfi yaşatıyor. 

Birden fazla ekran

ALIF4000 tek bir fiber optik kablo üzerinden tek veya çift monitöre piksel mükemmelliğinde 5K görüntü aktarıyor.

Gelişmiş USB desteği

Yüksek hızlı USB-2.0, eşzamanlı iletişim ve tak-çalıştır işlevi sayesinde ALIF4000 büyük depolama aygıtları ve üçüncü firma aygıtları kullanan herkes için ideal bir çözüm.

ADDERLink INFINITY 4000 her an yardıma hazır

SFP portları yoluyla çoklu Gigabit Ethernet hızları desteği sayesinde 4K ve ötesine ne zaman, nasıl geçileceğine karar verilerek, 4K IP KVM bütünleşmesinin denetimi tamamen ele alınabiliyor.

Çok düşük bant genişliği kullanılarak piksel mükemmelliğinde görüntü sağlayabilme yeteneği, işletmenin gereksinimlerine göre çözümü büyütmeyi kolaylaştırıyor.


Ürün ADDERLink INFINITY 4000 IP KVM Matris Çözümü
Marka ADDER
Firma Radikal Elektronik
Telefon 0212 259 79 71
Web www.radikaltr.com