Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Fortinge Forprompt Studio Teleprompter
Fortinge Forprompt Studio Teleprompter
21.06.2021 11:31

Kısa sürede Türkiye’de ve dünyada kendine pazar oluşturan Forprompt Studio, yerli üretim teleprompter yazılımıdır. Kullanıcı dostu yazılım arayüzü sayesinde tüm özellikleri elinizin altında tutar, haber otomasyonları ile entegrasyon için MOS protokolüne sahiptir ve akarken dahi içerikleri güncellenebilir. 

Prodüksiyon, haber bültenleri, stüdyo programları, konferanslar ve toplantılar için geniş bir donanım ve aksesuar yelpazesine sahip olan Fortinge ürünleriyle ilgili daha geniş bilgi almak için www.fortinge.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Genel Özellikleri;

PDF, DOCX, PPTX, RTF, HTML, TXT dosya türlerini destekler.

Canlı güncelleme özelliği sayesinde akarken dahi rahatlıkla güncellenebilir.

Basit bir metin editörüne sahiptir. 

Decklink kartlar ile HD/SD SDI ve PAL/NTSC çıkışlarını destekler.

Flip Mirror özelliği sayesinde tüm monitörler ile kullanılabilir.

Çoklu monitör desteği sunar.

Kontrol aygıtları tak çalıştır olarak kullanılabilir, böylece bağladığınız kontrol aygıtı için özel ayarlar yapmanıza gerek kalmaz.

Bağlı tüm kontrol aygıtları yazılımda listelenir, kullanım durumu izlenebilir, RF kontrol cihazlarında ise pil ve çekim gücü ayrıca görüntülenebilir.

Shuttle Express, Shuttle Pro 2, ayak pedalı, kalem kumanda, Fortinge JOG ve Fortinge RF kontrol cihazları ile kontrol edilebilir.

Çoklu dil ve sağdan sola yazılan diller için RTL özelliğine sahiptir.

Arayüzde çoklu dil seçeneği vardır.

Sunucuya uyarı mesajları gönderilebilir. Bu sayede geri sayım, saat bilgisi, anlık uyarı mesajları gibi bilgilendirmeler sunucu tarafından takip edilebilir.

MOS desteğine sahiptir bu sayede MOS desteği olan tüm haber otomasyonları ile rahatlıkla entegre edilebilir. MOS Client’ te yapılan değişiklikler anlık olarak arayüzde görünür ve yayında anlık güncelleme yapabilir.

Fortinge ürünleri hakkında daha ayrıntılı bilgi için 0216 291 22 30numaralı telefondan Fortinge’yi arayabilirsiniz.