Reklamı Kapat
Anasayfa > Makaleler > Sony ile Her Ortamda Optimum Ses
Sony ile Her Ortamda Optimum Ses
20.07.2021 14:53

Televizyon, haberler ve video prodüksiyonundan tiyatrolar, konserler ve kurumsal etkinlikler için canlı sese kadar her ortamda net ve kusursuz dijital ses yakalayın ve sesi paylaşın.

DWX Generation 3

Yeni üçüncü nesil DWX, 1,2 msn seviyesindeki düşük ses gecikmesiyle yüksek kaliteli ses sunuyor; X-Dimension Diversity teknolojisi, yüksek dinamik aralıklı RF devresi ve 4 farklı antenli alım sistemi kullanarak güvenilir çalışma sağlıyor ve IP ağ teknolojisi üzerinden dijital ses sunan Dante ağ teknolojisini destekliyor.

Yeni UWP-D serisi

Yeni UWP-D serisi, son derece rahat taşınabilen yeni kompakt tasarımı ile, zahmetsiz kullanım sağlayan dijital ses arabirimi sayesinde üstün ses kalitesi elde eder.

Shotgun mikrofonlar

Kompakt elektret kapasitif mikrofonlar (ECM-VG1 ve ECM-MS2), el tipi kameralar için mükemmel çekim ortaklığı sağlıyor. 

Profesyonel ses, hareket gücü

Canlı ses, ses kaydı ve kayıtlı ses için yaratıcı ve teknik olanakları yeniden tanımlama alanında 60 yılı aşkın deneyime sahip olan Sony profesyonel ses çözümleri, son teknolojiye sahip dijital ve analog kablosuz sistemlerin yanı sıra shotgun mikrofonlar, kulaklıklar ve çok daha fazlasını içermektedir. Aslında mükemmel ses yaratmak, paylaşmak ve sesin keyfini çıkarmak için ihtiyacınız olan her şey.

Günümüzün habercileri için mükemmel ses

Yenilikçi UQP kablosuz mikrofon, dijital ses işlemenin net ses kalitesini gerçek çok yollu alıma sahip analog FM modülasyonunun güvenilirliğiyle birleştiriyor. Taşınabilir, kullanışlı ve oldukça güvenli bu mikrofon, ENG ve saha tabanlı haber üretimi, belgesel veya düğün için ideal seçenek olup Sony’nin XDCAM elde taşınan omuz tipi kameraları için mükemmel bir tamamlayıcıdır.

Sahne veya stüdyo için kesin netlik

Dünya çapında kullanılan 20.000’i aşkın kanala sahip popüler DWX Serisi dijital kablosuz sistem, denenmiş ve güvenilir UHF kablosuz mikrofon teknolojisini dijital alana taşıyor. ENG/EFP uygulamalarının yanı sıra canlı etkinlikler, tiyatro ve televizyon yayın stüdyoları için üstün ses ve olağanüstü stabilite güveni sağlayan, her prodüksiyon ortamına uygun birçok mikrofon, iletici ve alıcı mevcuttur.

Daha profesyonel sunumlar için

Uygun fiyatlı ve kolay kullanımlı DWZ Serisi dijital kablosuz mikrofon sistemi ile her sahneye hükmedin. Muhteşem ses kalitesi ve akıllı görüş azaltımı sunan mikrofon ve kulaklık yelpazesiyle kurumsal sunumlar veya canlı performanslar için idealdir.

Canlı ses

Tiyatro, opera, oyun, sahne performansları, konserler ve resitaller. İbadethane ve canlı televizyon yayını için, stüdyoda veya açık havada. Etkinlikler ve kurumsal sunumlar. Sony canlı ses çözümleri, dinleyici kitlenizin ayrıntıları duyması gereken her yerde kullanıcının tamamen net bir şekilde duyulmasını sağlar. Vokal ve enstrüman grubuna yönelik dijital ve analog kablosuz mikrofon sistemleri, basit, güvenilir ve parazit yapmayan çalışması ile saf ses netliği sunar. Dinleyicilerinizi her seferinde hayranlık uyandıracak bir performansla ödüllendireceksiniz.

Tiyatro, konser ve stüdyo sesi

Sony’nin tiyatrolar, konser salonları ve oditoryumlara yönelik popüler profesyonel ses çözümleri ile her gösteriyi izleyici kitleniz için muhteşem bir deneyime dönüştürün.

Dayanıklı ve güvenilir kablolu ve kablosuz mikrofonlar ve eksiksiz çoklu kanal iletici/alıcı sistemlerle sahnedeki oyuncuların, şarkıcıların ve müzisyenlerin tüm duygularını ve ifadelerini yakalayın. Dünyanın her yerindeki sanatçıların güvendiği net dijital sesin ve olağanüstü güvenilirliğin keyfini çıkaracaksınız.

Ses kurulumları

Uygun fiyatlı ve kolay kullanımlı Sony DWZ veya UWP serisi ile her sahneye hükmedin. DWZ serisi için muhteşem ses kalitesi ve akıllı görüş azaltımı sunan mikrofon ve kulaklık yelpazesiyle eğitim, kurumsal sunumlar veya canlı etkinlikler için idealdir.

Video sesi

İzleyicilere mükemmel bir uyuma sahip görüntüler ve ses sunun. Yayıncılar, haber ajansları, serbest gazeteciler, belgesel yapımcıları ve videograflar, gerçekten merak uyandıran hikayeler anlatmak için ses konusunda Sony’ye güveniyor. Sony’nin video için ses çözümleri, en zorlu ortamlardaki güvenilir performansıyla profesyonellerin güvenini kazanmıştır. İleticiler ve kameraya monte edilen kompakt alıcılarla, bir sonraki projenizde ses de görünüm kadar iyi olmacak.

ENG ve saha tabanlı prodüksiyon için

Saha tabanlı haber alma işlemleri için tasarlanan bu dayanıklı ve güvenilir kablosuz ileticiler, omuz tipi XDCAM kameralara doğrudan takılır. Hafif ve kompakt shotgun mikrofonlar, kameranın önündeki geniş yönlü harekete sahip sesi nokta atışı hassasiyetiyle yakalar.

Omuzlarınıza yük bindirmeyecek muhteşem ses

UWP serisi kablosuz mikrofon sistemleriyle kamera önü görüşmeler, röportajlar ve kurumsal prodüksiyonlara net ve kusursuz ses katın. Hafif, kompakt ve kolay kullanımlı iletici, Sony kameranıza veya DSLR kameranın MI yuvasına doğrudan takılır.

Sesli çekim

Ses alımında yılların deneyimine sahip Sony, film çekimi veya oyun çekimi benzeri saha üretimi için çözümler sunuyor. Kablolu ve kablosuz mikrofonlardan oluşan geniş bir yelpazeye sahip son teknolojiye uygun çözümler, prodüksiyon ses mikseri ve boom operatörleri için ödünsüz sesin yanı sıra tamamen güvenilir performans sağlıyor.

Kayıt ve dinleme

Her şey, unutulmaz bir performansı tam özgünlüğü ile yakalamaya ve üretmeye bağlı. Sony’nin taşınabilir dijital ses kayıt cihazları, müzisyenler, söz yazarları, film yapımcıları, gazeteciler ve ses mühendisleri için, sahne performansları ve prova salonlarından film yapımı, ENG belgeseller ve daha birçok seçeneğe kadar her ortamda stüdyo kalitesinde sese kolay erişim imkanı sağlıyor.

Popüler Sony profesyonel kulaklıkları, netlik, rahatlık ve sağlam güvenilirliği en güzel şekilde bir araya getiriyor. Bu kulaklıklar dünya çapındaki zor beğenen DJ’ler ve kayıt mühendislerinin güvenilir seçimi.

En ince ayrıntıları duyun

Profesyonel kulaklıklarla performans, rahatlık ve sağlam güvenilirlik. Bu kulaklıklar günlük kullanımda dünya çapındaki yayıncıların, ses kayıt mühendislerinin, müzisyenlerin ve DJ’lerin güvenini kazanmıştır.

Her anı yakalayın

İster haber alıyor ister bir konser ya da tiyatro etkinliğinde kayıt yapıyor olun, taşınabilir ses kayıt cihazları, farkı görebilen ses tutkunları ve zor beğenen ses profesyonellerini memnun edecek yüksek çözünürlükte ses sunuyor.


www.sony.com.tr/pro/hub/home

En Çok Okunanlar
Dergi