Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > FUJINON PREMISTA Sinema Lensi Yeni Yapımların Gözdesi Olma Yolunda
FUJINON PREMISTA Sinema Lensi Yeni Yapımların Gözdesi Olma Yolunda
28.07.2021 12:09

Türkiye’nin önde gelen prodüksiyon firmalarından TOLAN FİLM, yeni Netflix projesinin çekimleri için FUJINON PREMISTA 80-250mm large format sinema zoom lensini tercih etti. 

Başta reklam filmleri olmak üzere, Türkiye’de çekilen bir çok yapımı hayata geçiren TOLAN FİLM, prodüksiyon, post prodüksiyon, kamera ve sanat ekipleriyle projelerin her aşamasında müşterilerine hizmet sunuyor. Kendilerini “Yeni Nesil bir Film Evi” olarak tanımlayan TOLAN FİLM, yeni sinema lensi yatırım kararı öncesinde uzun bir değerlendirme süreci geçirdi. 

Yapılan deneme çekimlerinin ardından, FUJINON PREMISTA large format zoom lensin çarpıcı optik performansından tüm ekibin etkilendiğini özellikle vurgulayan TOLAN FİLM’in kurucusu ve genel müdürü Yunus Emre Tolan, yeni ekipman yatırımlarında her zaman alanında en iyi ürünleri tercih etmeye özen gösterdiğini belirtiyor.

ALEXA LF kameralar ile çekimleri aynı anda tamamlanan 2 adet Netflix yapımında kullanılan PREMISTA sinema lensi, rakipsiz optik performansının yanı sıra, kullanım kolaylığı, T2.9 diyafram açıklığı ve kompakt tasarımı ile dikkat çekiyor. 19-45mm, 28-100mm ve 80-250mm olmak üzere 3 farklı modeli bulunan PREMISTA serisi, ARRI Alexa LF/Mini LF, RED Ranger/Monstro, Panavision DXL2 ve SONY Venice gibi large format sinema kameralarının geneli tarafından desteklenmektedir.  

FUJINON ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 522 20 32 numaralı telefondan Fujifilm Türkiye’yi arayabilirsiniz.