Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Hollyland Solidcom M1 Kablosuz İnterkom Sistemi
Hollyland Solidcom M1 Kablosuz İnterkom Sistemi
25.09.2021 13:53

Aynı anda sekiz kanallı kemer paketi iletişimini ve birden fazla ek aygıtın ardışık bağlantısını destekleyen Solidcom M1, 1.9GHz tam çift yönlü bir profesyonel kablosuz interkom sistemi. 

Kutusundan çıkar çıkmaz kullanıma hazır sistem, 100 ile 1000 konuk kapasitesiyle elektronik saha yapımı, fuarlar, sergiler ve konserler gibi küçük ve orta ölçekli etkinlikler için uygun. 

Solidcom M1 bir panel anteni, önünde 400 metreye, arkasında 50 metreye kadar destekleyen ana istasyonun içerisinde bütünleştiriyor. Ürünle birlikte verilen iki adet harici FRP antenin takılmasıyla, yaklaşık 300 metrelik yarıçap içerisinde 360 derece iletim sağlanıyor. 

https://www.broadcasterinfo.net/systems/images/KapakResimleri/9debe026-3040-4d0a-866b-4e92ab5fc766.jpg

Solidcom M1 sistemi gürültü giderme algoritmaları, yüksek 16KHz örnekleme hızı, profesyonel dinamik mikrofonlar ve 200Hz-7KHz frekans tepkisi sunuyor. Verilen Lemo kafa takımları sidetone (mikrofondan alınıp kulaklığa giren ses efekti) ile kullanıcıda yorgunluğu azaltıyor ve sesin açıkça anlaşılabilirliğini yükseltiyor. Işıklandırma ekibi, kamera ekibi veya yapım asistanları gibi grupların oluşturulmaları sezgisel şekilde yapılabiliyor; sadece gruptaki her bir kemer paketinin numarasını seçmek yetiyor. Ana istasyon, Hollyland uygulaması veya bu amaçlı bir web sayfası aracılığıyla üç adede kadar grup saniyeler içinde yaratılıp yönetilebiliyor. 

Ana istasyon diğer üreticilerin en yaygın eski interkom sistemleri dahil çok sayıda ses donanımına standart bir ağ kablosuyla veya kablosuyla ardışık bağlanabiliyor. Dört adet farklı arabirim konektörü var: 2W XLR, 4W RJ45, POE/LAN güç kaynağı ve ardışık bağlantı arabirimi.

Her standart Solidcom M1, sekiz adet kemer paketiyle birlikte teslim ediliyor ve daha küçük etkinlikler için dört kemer donanımlı bir paket de var. İki adet ardışık bağlı Solidcom M1 setiyle üç grupta aynı anda 16 kişi için grup araması mümkün. 

Kemer donanımlarında bir bakışta durumu göstermek için bir HD LCD ekran ile dayanıklılığı arttırmak için çıkarılabilen, değiştirilebilen bir anten var. Kemer donanımlarının ön tarafındaki üç adet işlev butonu ergonomik tasarımlı olup, karanlıkta ve baskı altında çalışılan koşullarda bile yanlışlıkları önlemek için farklı şekillerde. 

Her kemer donanımındaki iki adet çıkarılabilen lityum-iyon pil 2.5 saatte bağımsız olarak şarj edilebiliyor he her pil altı saat çalışma süresi sağlıyor. Ana istasyonda ikili bir NP-F pil plakası ile bir PoE güç kaynağı desteği var. 

Hollyland ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 343 13 68 numaralı telefondan Baran Bilişim’i arayabilirsiniz.