Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Grass Valley ve Telos Alliance İşbirliğiyle Buluta Bütünleşik İnterkom
Grass Valley ve Telos Alliance İşbirliğiyle Buluta Bütünleşik İnterkom
25.09.2021 21:21

Grass Valley, Telos Alliance ile işbirliği içerisinde GV AMPP (Agile Media Processing Platform) üzerinde çalışan, bulut tabanlı medya yapım iş akışlarına yönelik profesyonel bir interkom çözümü sunuyor. Infinity VIP on AMPP yapım uzmanlarının iyi bildiği ortak hatlar, IFB (Interrruptible Foldback), grup ve bire bir iletişim dahil olmak üzere, gerekli interkom işlevlerini destekliyor. Bu yeni bulut tabanlı yapım işlevlerinin beta testleri All Mobile Video (AMV) tarafından gerçekleştiriliyor ve bu yılın ileriki zamanlarında bir AMV müşterisi tarafından gerçek çalışmalarda kullanılmaya başlanacak.

Telos Infinity VIP on AMPP, kusursuz bir deneyim için hem operasyonel hem de ticari açıdan tamamen bütünleşik, gerçek bir SaaS (yazılım hizmeti) çözümü. Infinity VIP on AMPP bulut sunucu ve sanal panel uygulamaları AMPP uygulaması mağazasından alınabiliyor ve tüm AMPP uygulamalarıyla aynı şekilde kurulabiliyor.

AMV CEO’su Eric Duke şunları söyledi: “Müşterilerimizle Infinity VIP on AMPP ile beta testlerimiz inanılmaz iyi gidiyor ve bulut yapımcılığının tüm avantajlarından yararlanmak için Grass Valley’in gereksinim duyduğumuz tüm işlevleri eklemesini sabırsızlıkla bekliyoruz. Bu bize daha fazla kar, esneklik getirecek ve her şeyden önemlisi AVM’in en iyi hizmeti vermesini sağlayacak.

Infinity VIP on AMPP ile her yerden canlı yayınları destekleyen operatörler, internete bağlı olan herhangi bir tarayıcıdan uygulamaya erişebiliyorlar. İnternete bağlı telefon, tablet veya bilgisayardan mikrofon ve hoparlörler sayesinde operatörler ekip üyeleriyle haberleşirlerken, aynı aygıtla başka AMPP özellikli çözümler kullanarak geçiş, ses miksi, tekrar oynatım, yönlendirme ve izleme gibi görev işlevlerini gerçekleştirebiliyorlar.

 Tek bir faturalandırma deneyimi sağlamak için kullanım takibi diğer AMPP uygulamalarıyla güçlendiriliyor. Esnek kullanıcı arayüzlerinde em sonuncusunu sunan bu yeni interkom çözümü, var olan bir interkom donanımına bulut bağlantısı sağlayarak, yeni bir bulut teknolojili sistemin tüm avantajlarını sağlarken, mevcut interkom altyapısını ve iş akışlarını koruyor.

Telos Alliance ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 274 69 10 numaralı telefondan Mavi İletişim’i arayabilirsiniz.