Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Roland AeroCaster Switcher ile iPad’de Resim Seçme
Roland AeroCaster Switcher ile iPad’de Resim Seçme
27.12.2021 14:05

Roland’ın ücretsiz iPad Uygulaması AeroCaster Switcher, kablosuz bir ağ üzerinden görüntü bağlantısıyla, desteklenen Roland A/V donanımlarının yapım gücünü arttırıyor. Uygulama sayesinde kullanıcılar iOS ve Android akıllı telefonlar ile tabletlerden gelen kablosuz kamera sinyalleri arasında geçiş yapabiliyor, bilgisayarlar ve mobil aygıtlardan ekran paylaşabiliyorlar. Sistem iPad üzerinde kameranın yanı sıra aynı anda dört adede kadar kablosuz aygıtı destekliyor. Grafikler, yazılar, video klipler, fotoğraflar eklemek için Roland’ın ileri görüntü teknolojisi de kullanılabiliyor. Kablosuz bağlantının rahatlığından ve mobilliğinden yararlanan AeroCaster Switcher, canlı ticaret, uzaktan öğrenme, konferanslar ve diğer uygulamalar için yeni bir olanaklar dünyasının kapısını açıyor.

AeroCaster Switcher, Roland görüntü geçiş donanımı sahipleri için günümüzün akıllı telefonlarında ve tabletlerinde yüksek kaliteli kameralarla yapımlarını genişletmeyi kolaylaştırıyor. Yapım ekibindeki herkes, aygıtına AeroCaster Camera uygulamasını kurup iPad üzerinde çalışan AeroCaster Switcher ile eşleştirerek bir kameraman haline gelebiliyor. Kullanıcılar elle benzersiz açılar yakalayabiliyor, ya da piyasada yaygın satılan mobil aygıt yuvalarıyla ürünlerin yakın çekimlerini yapabiliyor, pratik sunumlar gerçekleştirebiliyorlar. Uygulama her aygıt üzerinde odak, zoom, pozlama, sabitleme, beyaz denge ve diğer mevcut kamera işlevlerinin eksiksiz denetlenmelerini sağlıyor.

AeroCaster Switcher kablosuz HD ekran paylaşımı için kolay bir BYOD (kendi aygıtını getir) sunum çözümü de sağlıyor. Sunum yapanlar ve panelistler bilgisayarları veya mobil aygıtları üzerinde Google Chrome tarayıcı yoluyla bağlanabiliyorlar. Ekran paylaşımı kablo, video adaptör, arabirim gerekmeden, Wi-Fi üzerinden kolayca ve hızla yapılabiliyor.

AeroCaster Switcher uygulamasındaki güçlü yapım araçları sayesinde kullanıcılar kablosuz kaynakları bağlı olan Roland donanımından bağımsız olarak yönetebiliyorlar. Metin bindirmeler, grafikler, resim içinde resim pencereleri, ekran bölmeli görüntülerle 30 adede kadar sahne ön ayarı yaratılabiliyor. Bir etkinlik sırasında sahneler, kamera kaynakları, veya video klip, fotoğraf, grafik gibi iPad medya kütüphanesi içerikleri kolayca seçilebiliyor. Sahne aralarında yumuşak geçişler için çok çeşitli kesmeler, karşılıklı çözülmeler ve süpürmeli taramalar kullanılabiliyor.

iPad, bir HDMI girişi yoluyla desteklenen bir Roland resim seçme masasına bağlanıyor, ve AeroCaster Switcher uygulaması yerel bir Wi-Fi ağı üzerinden uzaktaki aygıtlarla kablosuz olarak haberleşiyor. AeroCaster Switcher ve AeroCaster Camera uygulamaları, iOS aygıtları için Apple App Store üzerinden edinilebiliyor. AeroCaster Camera için Android aygıt desteği, 2022 yılının başlarında çıkacak. 

Roland ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için 0212 274 69 10 numaralı telefondan Mavi İletişim’i arayabilirsiniz.