Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > AVIWEST LiveGuest ile Yayıncılar Arası Canlı Görüntülü Aramalar Daha Kolay
AVIWEST LiveGuest ile Yayıncılar Arası Canlı Görüntülü Aramalar Daha Kolay
24.12.2021 15:05

Canlı görüntü toplama çözümlerinin lider firmalarından AVIWEST, canlı prodüksiyon uygulamaları için yeni bir görüntülü arama çözümü olan LiveGuest’i sunuyor. AVIWEST LiveGuest, uzak konukları doğrudan prodüksiyon sistemleriyle entegre bir canlı video görüşmesine katılmaya davet ederek, izleyiciler için ilgi çekici, yenilikçi içerik oluşturma konusunda profesyonel yayıncıları destekliyor. Kurulumu ve kullanımı kolay bu çözüm, herhangi bir web uygulaması veya yazılımı gerektirmiyor. Sporcular, politikacılar ve ünlüler dahil olmak üzere VIP misafirler, dizüstü bilgisayar aracılığıyla bir e-posta bağlantısına tıklayarak canlı yayına katılabiliyorlar.

AVIWEST Ürün Müdürü Thomas Dellerue şöyle konuştu: “Canlı uzaktan görüşmeler yapmak, yeni LiveGuest çözümümüz sayesinde hiç bu kadar kolay olmamıştı. Konukların bir canlı yayına katılmak için teknik bilgi birikimine veya özel ekipmana ihtiyaçları yok; bunu yapmak bir tıklama kadar kolay. LiveGuest çözümümüz, tesis içinde veya bulutta herhangi bir canlı prodüksiyon platformuyla kolay entegrasyon sunduğundan, yayıncılar için kurulum süreci %100 sorunsuz.

AVIWEST LiveGuest, konuk söyleşileri, uzaktan spor yorumları, sanal basın toplantıları ve kamu uzmanlarının katkılarını gerçek zamanlı olarak sunmak için mükemmel olan eksiksiz ve verimli bir görüntü çözümü. Bulut tabanlı veya şirket içi çözümü kullanan yayıncılar, canlı içeriklerini dünyanın herhangi bir yerindeki uzak konuklardan gelen yorumlarla zenginleştirebilirler. Yapımcılar tek bir StreamHub ünitesine aynı anda 16 kişiye kadar konuğu bağlayıp sanal konferansları, sohbet programlarını yönetebilirler.

Her türlü bir web tarayıcısında çalışan LiveGuest çözümü, konukların stüdyoda üretilen içeriği almasına, izlemesine ve dinlemesine olanak tanıyan çift yönlü görüntü dönüşünü de destekler. Otomatik yankı iptali yetenekleri, görüşmeler sırasında geri besleme veya ses yankısı duyulmamasını garantiler. LiveGuest ile görüntü içeriği stüdyoda AVIWEST’in StreamHub’ı tarafından alınır ve daha sonra SDI, NDI üzerinden veya SRT, TS veya RTMP gibi birden fazla IP çıkışı yoluyla gönderilebilir. LiveGuest çözümü, yayıncılara canlı prodüksiyon platformu bağlantısı sağlamanın yanı sıra YouTube, Twitch ve Facebook dahil olmak üzere başlıca tüm sosyal medya platformlarına içerik dağıtımını kolaylaştırır.

AVIWEST ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 222 80 50 numaralı telefondan Momento Medya’yı arayabilirsiniz.