Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > AVIWEST, Kurumsal Etkinliklerde Bulut Tabanlı Canlı Görüntü Prodüksiyonunu Kolaylaştırmak için Vodalys ile İş Ortaklığı Yapıyor
AVIWEST, Kurumsal Etkinliklerde Bulut Tabanlı Canlı Görüntü Prodüksiyonunu Kolaylaştırmak için Vodalys ile İş Ortaklığı Yapıyor
24.12.2021 15:06

Canlı görüntü toplama çözümleri sağlayıcı AVIWEST ile online profesyonel görüntü stüdyosu platformları firması Vodalys, kurumsal canlı etkinlikler için kullanımı kolay bir bulut görüntü prodüksiyon ve düşük gecikmeli dağıtım çözümü sunmak üzere bir araya geldi. AVIWEST’in yüksek kaliteli görüntü toplama sistemini ve Vodalys.Studio bulut prodüksiyon web platformunu kullanan yapımcılar, kurumsal iletişim için içerik üretimini ve web akışını önemli ölçüde basitleştirebilirler. Vodalys ve AVIWEST sistemleri ile video profesyonelleri, dünyanın herhangi bir yerinden canlı etkinliklerin olağanüstü görüntülerinin prodüksiyonlarını gerçekleştirebilir ve aynı anda video içeriğini web’e ve Facebook, Twitter ve Twitch gibi bir dizi sosyal platforma yükleyebilirler.

Vodalys CEO’su Dominique Henninot, “Vodalys.Studio’nun Sekiz adede kadar dahili hücresel modem (4G/3G veya 5G/4G) içeren AVIWEST’in birbirine bağlı hücresel saha birimleri (PRO Serisi, AIR Serisi ve MOJOPRO Serisi), görüntü yapımcılarını daha fazla verimlilik, kararlılık ve hareketlilik ile canlı görüntü yakalamaları için destekliyor. AVIWEST’in Emmy Ödüllü akıllı bir IP birleştirme ek belleği olan SST teknolojisi ve güçlü görüntü toplama ağ protokolleri ile üretilen vericiler, izleyiciler için mümkün olan en iyi hizmet kalitesini sağlamak için daha az veri kullanımı ve daha yüksek ağ verimi ile yayın kalitesinde video sunuyor.

Vodalys.Studio, video profesyonellerine grafik katmanları, başlıklar ve puanlar dahil olmak üzere canlı video akışlarını yalnızca bir web tarayıcısından mikslemek ve kurgulamak için gerekli tüm araçları sağlayan sezgisel, bulut ortamında bir platform. 

AVIWEST ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 222 80 50 numaralı telefondan Momento Medya’yı arayabilirsiniz.