Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > WDAY-TV Spor Prodüksiyon Aracı, JVC GY-HC900 Yayın Kamerası ile Üniversiteler Arası Atletizmi Öne Çıkarıyor
WDAY-TV Spor Prodüksiyon Aracı, JVC GY-HC900 Yayın Kamerası ile Üniversiteler Arası Atletizmi Öne Çıkarıyor
21.04.2022 12:03

Forum Communications’ın ABC firmasına bağlı WDAY-TV, Kuzey Dakota Eyalet Üniversitesi Bison futbol ve basketbol maçlarının resmi yayın kanalı olduğunda, Baş Mühendis David Johnson ve ekibi, tüm heyecan verici üniversite etkinliklerini çekmek için bir spor prodüksiyon tırı tasarladı ve inşa etti. Büyük ölçekli bir tırla birlikte daha büyük kameralara duyulan ihtiyaç ortaya çıktı ve Johnson, çözümü JVC’nin GY-HC900 CONNECTED CAM yayın kamerasında buldu.

Uzun süredir JVC kullanıcısı olan Johnson, GY-HC900’ün bu iş için doğru kamera olacağını biliyordu: “On yıldan fazla bir süredir JVC kullanıyoruz ve inanılmaz derecede iyi çalışan birinci sınıf kameralar üretmeye devam ediyorlar. Gelişmiş teknolojisi ve büyük lenslerle çalışma yeteneği ile JVC GY-HC900, tam olarak bir kamerada aradığımız her şeydi. Futbol ve basketbol prodüksiyonlarının ölçeği büyüyor ve GY-HC900, ihtiyacımız olan her boyuttaki prodüksiyonu gerçekleştirmemize olanak tanıyor.

Toplamda WDAY, markanın VF-HP900G/SK-900J stüdyo vizör kitleri, KA-EN200G H.265/HEVC adaptörleri ve orijinal H.265 SRT görüntü/ses akışlarıyla çalışmak için BR-DE900 kod çözücüyle birlikte dört adet GY-HC900 kamera satın aldı. Johnson ayrıca araç filosunda bir Fujinon 2/3 inç ağ specification box ve ENG lensleri de kullanıyor.

Johnson ekledi: “NDSU Bison spor prodüksiyon tırını kurarken, JVC’nin bu yapının bir parçası olacağını biliyorduk. GY-HC900, günümüzün her türlü spor prodüksiyonuna rakip olan bir netlikle yayın yapmamızı sağlıyor. Ayrıca, HEVC/H.265 eklenti kodlayıcı kullanıldığında NDSU ve WDAY web sitelerine canlı akış artık çok daha verimli.

Johnson, NDSU sporlarına ek olarak, tırı yerel hokey, basketbol ve golf etkinlikleri de dahil olmak üzere çeşitli lise sporları prodüksiyonlarında da kullanmayı planlıyor.

JVC ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0216 576 94 85 numaralı telefondan Avsistek’i arayabilirsiniz.