Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Angry Audio Bluetooth Audio Gadget Telefon Ses Arabirimi ile Cep Telefonunuz Yayında
Angry Audio Bluetooth Audio Gadget Telefon Ses Arabirimi ile Cep Telefonunuz Yayında
22.04.2022 12:18

Bir akıllı telefonun yayında faydalı olabileceği birçok yol var. Örneğin, kaydedilmiş ses, ses klipleri veya müzik çalma. Bir SIP (Session Initiation Protocol) istemcisini kodek olarak kullanmaya ne dersiniz? Ya da Skype veya Zoom veya sosyal medya sesi? Ve elbette, arayanları yayına almak da var. Bunları yapmak için cep telefonlarına yönelik profesyonel bir çift yönlü ses arabirimi olsaydı?

Sorun çözüldü. Bluetooth Audio Gadget, bir akıllı telefonu yayına sokmayı kolaylaştırır. Sadece telefonunuzu eşleştirin ve Bluetooth Audio Gadget en uygun kodek algoritmasını otomatik olarak belirler (genellikle Android için APT-X, iPhone için AAC). Dengeli ses I/O, Gadget’ı konsolunuza bağlar. Ses kalitesi inanılmaz. Ve Bluetooth Audio Gadget çift yönlü olduğu için, arayan kişiye mix-minus bile gönderebilirsiniz. Tüm Angry Audio ürünleri gibi, Bluetooth Audio Gadget da tamamen çelik kasa, dahili AC güç kaynağı ve altın kaplama ses konektörleri ile anahtar kontakları gibi birinci sınıf bileşenlerle, yayın amaçlı üretildi. Masanızın üzerine yerleştirin veya rafa monte kitiyle rafınıza monte edin. Bluetooth Gadget, telefonları, tabletleri ve bilgisayarları bağlamanın modern yolu. Dağınık kabloları, adaptörleri ve dijital topraklama döngülerinin can sıkıcı vızıltısını ortadan kaldırın. AAC ve neredeyse kayıpsız APTX kodek algoritmaları ile donatılan Bluetooth Gadget, kendisine bağlı cihaz için her zaman mümkün olan en iyi kodek bileşenini seçer. Geçmişte Bluetooth’un sesi sizi hayal kırıklığına uğrattıysa, Bluetooth Gadget’ı, kulağa harika gelen bir sesle fikrinizi değiştirecek.

Angry Audio ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 259 79 71 numaralı telefondan Radikal Elektronik’i arayabilirsiniz.