Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Marshall Kameraları West Chester Üniversitesi’nde
Marshall Kameraları West Chester Üniversitesi’nde
22.04.2022 12:31

Marshall kameraları West Chester Üniversitesi’nde sanal öğrenme için üst düzey performans, sorunsuz entegrasyon ve yüz yüze eğitime en yakın denetim sağlayan geniş açı yetenekleri sunuyor.

West Chester Üniversitesi’ndeki (WCU) yetkililer sanal bir eğitim modelini benimsemek istediklerinde, yüz yüze öğrenmeyi en iyi simule eden bir çözüm tasarlamak için IMS Teknoloji Hizmetlerine başvurdular. IMS, çeşitli seçenekleri değerlendirdi ve sonuç olarak Marshall Electronics’in CV610-UB USB PTZ kamerasına dayalı bir sistem tasarladı ve uyguladı.

IMS Teknik Danışmanı William Kiley açıklama yaptı: “WCU’daki sınıflar yüz yüze öğrenme için tasarlanıp inşa edilmişlerdi ve sanal öğrenme için bir arka plan haline getirilip uyarlanmak zorundaydı. IMS’in CV610-UB seçimindeki en önemli faktörler, esneklik derecesi, kullanım kolaylığı ve mükemmel görüntü kalitesi oldu. Marshall kameralarını yıllardır konuşuyoruz ve bunun bu uygulama için mükemmel bir çözüm olacağını biliyorduk.

Marshall PTZ’ler, kameranın tavana montaj donanımı kullanılarak kürsü veya eğitmenin iş istasyonunun önüne yerleştirildi. Bu kameralar geniş bir görüş açısıyla başlar ve profesörlerin ekranda sadece bir yüzden daha fazlası olmalarını sağlar. Profesörler, öğrencilerin yüz yüze öğrenme sırasında yaşadıklarını en yakın şekilde simule eden bir deneyim için beyaz tahta ve laboratuvar sıraları da dahil olmak üzere sınıfın herhangi bir alanını tam olarak kullanabilirler.

Marshall kameraları, bir Biamp Devio konferans düğüm merkezi ile birlikte çalışır. CV610-UB kamera kitlerinin her biri, bir salon içindeki herhangi bir mesafeden web konferansı için doğrudan Devio’ya bağlanan bir USB eki içerir. Kamera, bir Marshall PTZ uzaktan kamera kumandası kullanılarak kontrol edilir veya ayrıca uzaktan kumanda ihtiyacını azaltmak için kontrol sistemi dokunmatik paneline tamamen entegre edilebilir.

 West Chester University of PA’da Multimedya Yöneticisi olan Yuki Yamamoto şunları söyledi: “Sadece dahili dizüstü bilgisayar ses ve görüntüsüyle yetinmek istemedik ve bunun yerine, öğrencilerimizin bekledikleri yüksek kaliteli eğitimi yansıtan çevrimiçi bir deneyim sağlamak amacıyla sınıflar ve toplantı alanları için kullanıcı dostu bir web konferans çözümü tasarlamaya çalıştık. Marshall kameralarının sağladığı yüksek kaliteli, uygun maliyetli bir çözüm olmasının yanı sıra, USB entegrasyonunun kullanımı o kadar kolay ki, seçimimizi kolaylaştırdı.

Marshall Electronics ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için 0212 274 69 10 numaralı telefondan Mavi İletişim’i arayabilirsiniz.