Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Ambient LockitSlate Take 2 LED Zaman Kodlu Çekim Tahtası
Ambient LockitSlate Take 2 LED Zaman Kodlu Çekim Tahtası
24.05.2022 20:23

Tam ACN entegrasyonuna sahip modüler zaman kodu tahtası ve ekranı LockitSlate Take 2 (ACN-LS2), benzersiz bir ürün tasarımı ve işlevselliğine sahip, son derece hassas bir akıllı çekim tahtası sistemi.

Yeni çözüm, popüler LockitSlate çekim tahtasının devamı ve ona tamamen uyumlu. Aksesuarların veya özel yapım kaplamaların yeni üründe sorunsuz bir şekilde kullanılabilmesi için aynı yapı ve boyutlar korunmuş. Güç, şarj edilebilen NiMH kimyası için optimize edilmiş 4 üzerinde AA hücresiyle sağlanıyor. Bu, çekim tahtasının varsayılan parlaklıkta açık olduğu 24 saatten fazla bir çalışma süresi sağlıyor. USB-C üzerinden harici güç kaynağı kullanmak da mümkün. LED ekranın kenarlarındaki çepeçevre sızdırmazlık sayesinde neme karşı yüksek dirençli.

Lockit ve NanoLockit ile olduğu gibi 3 düğme ile aynı basit çalışma sağlanıyor. Yeni, karışık uyarlanabilir LED parlaklık modu sayesinde istenen parlaklığı manuel olarak ayarlanabiliyor, ekran değişen ışık durumlarına dinamik olarak uyum sağlıyor.

Tamamen işlevsel zaman kodu arayüzü olarak ekranın bağımsız kullanımı

Tamamen yeni ve devrim niteliğindeki modüler yapısıyla LockitSlate’in elektronik bölümü, belgesel veya masaüstü kullanımı için tamamen işlevsel, kompakt bağımsız bir ekran olarak da kullanılabiliyor.

İşlenmiş, sedefli ve anodize edilmiş alüminyum gövdeye yerleştirilmiş olup, en zorlu prodüksiyon koşullarına kolayca dayanabiliyor.

LockitSlate’in Midi TC ekranı ve arayüzü olarak kullanımı

LockitSlate, dijital kameraların sinyal işleme gecikmelerini telafi etmek için değişken bir zaman kodu ofseti sunuyor. Bir bilgisayara takılan LockitSlate, LTC / Midi zaman kodu dönüştürme ve tabii ki büyük TC LED ekran ile son derece hassas bir midi zaman kodu arayüzüne dönüşüyor. Bu şekilde ACN-LS2, birden fazla kamerayı bir Pro Tools iş istasyonuyla senkronize etme olasılığının önünü açıyor.

Ahşap ses çubukları mevcut

LockitSlate Take 2 standart olarak sipariş edilebiliyor veya meşe ağacından el yapımı ses çubukları (clap stick) sonradan takılıp retro bir tarz elde edilebiliyor.

Özel istek üzerine yapılabilen veya beyaz ahşap görünümlü çekim tahtaları da mevcut. Kişisel yapılara izin vermek için çekim tahtasının CAD baskıları var.

Ücretsiz LockitScript App uygulaması

LockitScript App uygulaması, bir senaryo danışmanı ve denetçisinin zorlu rolü dahilindeki tüm günlük ihtiyaçları zarif bir şekilde karşılıyor. Bu geniş kapsamlı ve zaman kazandıran araç, evrak işleriyle, yinelenen listelemelerle ve paketlemeden sonra fazla zaman harcamayla başa çıkmaya yardımcı oluyor.

Bu nedenle, Ambient, tüm ACN Lockit cihazlarının kaydı sırasında ücretsiz bir LockitScript uygulama lisansı eklemeye karar verdi.

Ambient ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 259 79 71 numaralı telefondan Radikal Elektronik’i arayabilirsiniz.