Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Calrec Hydra2, H2 IP Gateway, ImPulse, Soundgrid AoIP Teknolojileri
Calrec Hydra2, H2 IP Gateway, ImPulse, Soundgrid AoIP Teknolojileri
20.06.2022 13:01

Calrec, Hydra2 ağını bir IP ağına bağlayabilen bir ürün yelpazesine sahip, böylece Calrec ekipmanı bir IP ağı, patentli bir Hydra2 ağı veya ikisinin herhangi bir kombinasyonu üzerinde çalışabilir.

Calrec müşterileri, mevcut ekipmanlarını kullanarak bile IP’ye yükseltebilirler; Calrec’in güçlü ve esnek ImPulse çekirdeği, mevcut Apollo ve Artemis kontrol yüzeylerine eklenebilir ve Calrec’in süper esnek Type R çekirdeği çeşitli şekillerde kullanılabilir. Kuruluşlar kendi tercih ettikleri hızda IP’ye geçebilirler.

Hydra2

Calrec’in ağ protokolleri, çok sayıda giriş ve çıkışın paylaşılmasına ve konumdan bağımsız olarak kontrol edilmesine olanak tanıyan sorunsuz, ölçeklenebilir ses ağı altyapıları sağlar.

Hydra2’nin merkezinde 8192² Calrec yönlendirici (Summa ve Artemis Light üzerinde 4096²) bulunur. İlave miks konsolları eklemek veya mevcut I/O bağlantılarının miktarını artırmak için birden çok yönlendirici birbirine bağlandığında ağlar daha gelişmiş hale gelir. 

Calrec Gateway

Calrec, Hydra2 ağını bir IP ağına bağlayabilen bir ürün yelpazesine sahip, böylece Calrec donanımı bir IP ağına veya patentli bir Hydra2 ağına veya ikisinin herhangi bir kombinasyonuna bağlanabilir. Calrec’in H2-IP Gateway ağ geçidi, Hydra2 ağı ile AoIP ağı arasında bir arayüz sağlar. Gateway, IP iş akışlarına daha sorunsuz geçişe yardımcı olacak alternatif bir yol sunar.

ImPulse

ImPulse, AES67 ve SMPTE 2110 bağlantısı ve NMOS keşif ve bağlantı yönetimi desteği ile güçlü bir ses işleme ve yönlendirme motoru. Mevcut Calrec müşterileri için IP altyapılarına geçiş yaparken basit bir yükseltme yolu sağlamak için mevcut Apollo ve Artemis kontrol yüzeyleriyle uyumlu.

AoIP Interface

Calrec’in Audio Over IP ünitesi, AES67/Ravenna kullanarak 512 x 512 adede kadar kanal taşıyan bir Hydra2 AoIP arabirimi.

Ünite iki modülü barındırabilir ve bir veya iki adet 256 x 256 kanallı AES67/Ravenna modülü veya gerektiğinde ikisinden birer tane modül ile donatılabilir. 

IP Modular I/O Controller Card

Calrec’in AoIP Modular I/O Controller kartı, standart bir modüler I/O rafına sığar ve Hydra2 veya IP modunda çalışabilir. Mod, kart üzerindeki basit bir anahtar aracılığıyla seçilir ve onu iki amaçlı hale getirerek, her iki ağda da kullanılmasına izin verir. 

Ağ yedeklemeli Dante/AES67 kart

Calrec’in Dante/AES67 kartı, Hydra2 ağına giren ve çıkan sesleri bir Dante ağına yönlendirmek için arabirim sağlar. Bu arabirim, 1 yuvalı geniş bir modül içinde yer alan RJ45 konektörleri aracılığıyla gerçekleştirilir.  

Waves SoundGrid IO kart

Calrec’in SoundGrid kartı, tek bir Ethernet kablosu aracılığıyla Hydra 2 ağından SoundGrid ağına 64 çıkış ve SoundGrid’den Hydra 2’ye 48 KHz’de 64 giriş sağlar. SoundGrid, Waves tarafından geliştirilen bir Audio-over-Ethernet ağ iletişimi ve işleme teknolojisi. SoundGrid, stüdyo, canlı ses ve diğer gerçek zamanlı profesyonel ses uygulamaları için standart Intel CPU’ları ve 1 Gbps Ethernet ağlarını kullanarak son derece düşük gecikmeli, yüksek kanal sayılı ses işleme sağlar.


Ürün Hydra2, H2 IP Gateway, ImPulse, Soundgrid AoIP Teknolojileri
Marka Calrec
Firma Asimetrik
Telefon 0212 212 80 75
Web www.asimetrik.com.tr

En Çok Görüntülenenler
Dergi