Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > SPROLINK NeoLIVE R2 Mikser ve Sinyal Anahtarlayıcı
SPROLINK NeoLIVE R2 Mikser ve Sinyal Anahtarlayıcı
21.07.2022 11:48

NeoLIVE R2, 10 pencereli ve çoklu görüntü için dahili 5.5 inç LCD monitöre sahip dünyanın ilk özel amaçlı profesyonel mikser ve sinyal anahtarlayıcısı. USB 3.0 portu ile her türlü 4 kamera sinyalini herhangi bir canlı akış platformuna veya OBS gibi üçüncü firma yazılımlarına aktarabilir ve herhangi bir sinyal kaybı olmadan 1080P görüntüleme gerçekleştirebilir.

Dahası, NeoLIVE R2’nin benzersiz STILL|CTL portu aracılığıyla kullanıcılar canlı akış sırasında resim ve logo ekleyebilirler. NeoLIVE R2 ayrıca her boyutta ve konumda PIP işlevini destekler. İki katman ve BK düzeni, yayın düzeyindeki işlevlerle çoğu canlı akış uygulamasını destekleyebilir.

Kolay kullanım

NeoLIVE R2 tasarımındaki basit ve kullanışlı butonlar ve düğmeyle, kullanıcılar giriş kaynağını hızlı bir şekilde seçebilir, katman ekleyebilir veya silebilir, yatay veya dikey olarak katman taşıyabilir, boyut değiştirebilir, zoom, miks gibi ses ayarları, AFV takibi, ses kilidi, kaydet-yükle, PTZ kontrolü, renk bindirme (chroma key) ve geçiş efekti ve diğer menü ayarlarını yapabilirler. Büyük buton tasarımı, kullanıcı dostu çalışma deneyimi sağlar ve kullanıcı, mevcut dahili işlemi kolayca ve başarıyla tamamlayabilir.

NeoLIVE R2, 4xHDMI giriş ve 1xHDMI çıkışını, canlı akış yayını için 1xUSB3.0, yükseltme ve resim ekleme için USB STILL|CTL’i destekler ve cihazın yan tarafında ses girişi ve çıkışı ile uzaktan kumanda için LAN portu bulunur.

USB 3.0 portu ile sinyal kayıpsız 1080P 60Hz HD canlı görüntü akışı

NeoLIVE R2, NeoLIVE yazılımı veya OBS gibi üçüncü firma yazılımları aracılığıyla YouTube, Facebook veya Twitter gibi her türlü canlı yayın platformuna 4 adet HDMI girişinden herhangi birinin akışını yapabilen USB3.0 portunu destekler. Dahası, PPT içeriğini, web sitesi içeriğini veya kesintisiz geçiş ile gerçek zamanlı canlı video oyunlarını canlı yayınlamak için PC’ye de bağlanabilir.

“Hepsi bir arada” tarzı yayın mikseri

  • İki seviyeli geri akış ısı dağılımlı, özel amaçlı tasarım
  • Gerçek zamanda ses ve görüntü kurgusu gerçekleştirmek için tamamen FPGA yapısı
  • Esnek ve güçlü MIX ses ve AFV takip ayarını destekleyen 6 adet ses kontrol sistemi
  • Herhangi bir üç pencere geçişini gerçekleştirmek için 4 adet HDMI girişi ve 2 adet statik resim desteği
  •  Güçlü ve hızlı resim girişi ve yerini saptama
  • Merkezi olarak uzaktan kontrol edilen 4 adet PTZ kamera desteği
  • DSK (Chroma KEY) tarafından canlı sanal stüdyo gerçekleştirmek için güçlü DSP aritmetik 

Profesyonel mikrofon kullanımı

NeoLIVE R2, 2 adet bağımsız 3.5 stereo ses girişini destekler; kullanıcı bunları masaüstü mikrofonuna, kırpma mikrofonuna veya müzik çalara bağlayabilir.

Miksere bağlı tüm sesler, bağımsız ayar için aygıt üzerinde ilgili düğmeye sahip. Dahası, kullanıcı tüm HDMI gömülü sesi ve 2 adet mikrofon girişini miksleyebilir ve izleyebilir.


Ürün NeoLIVE R2 Mikser ve Sinyal Anahtarlayıcı
Marka SPROLINK
Firma Avsistek
Telefon 0216 576 94 85
Web www.avsistek.com.tr