Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > EVS Neuron Ağa Bağlı İşlemci, IP Altyapılarınız için “Modüler Yapıştırıcı”
EVS Neuron Ağa Bağlı İşlemci, IP Altyapılarınız için “Modüler Yapıştırıcı”
23.10.2022 20:57

Mevcut ve gelecekteki herhangi bir IP yayın altyapısına uyacak şekilde inşa edilen Neuron platformu, sektördeki en güçlü işleme yeteneklerini sunar. Neuron, IP ortamlarında çok çeşitli ses ve video işleme ihtiyaçlarını karşılayabilir ve SDI ile her türlü IP medya akışı arasındaki boşluğu doldurarak, yatırımlarınızı gelecekteki talepler için bugünden korur.

İşleme kartları 100 Gb/sn yapısına dayandığından ve dünyadaki en büyük ve en güçlü FPGA’lar kullanıldığından, bir board 32 HD kanalını veya 8 UHD kanalını işleyebilir. 1 RU yapısı iki board taşıyabilir. Köprüleme, gömme, yerleştirme, senkronizasyon, HDR<>SDR, karıştırma, yedekleme değiştirme, izolasyon (güvenlik duvarı), yukarı/aşağı/çapraz dönüştürme ve daha fazla video ve ses işleme mümkündür. 

Neuron tamamen IP teknolojisine dayalıdır ve isteğe bağlı olarak SDI bağlantısına sahiptir. Bu, ek modüller kullanmak zorunda kalmadan tüm IP’ye özgü işlevleri içeren bir özellik seti sağlar. Yüksek bant genişliğine sahip QSFP+ modüllerinin desteği, bağlantı maliyetlerini azaltır. Tüm işleme varyasyonları için aynı donanımı kullanmak, ortalama %60 daha az güç tüketimi oluşturarak piyasadaki en yüksek esnekliği sağlar. Hızla değişen yayın pazarında Neuron, ister yayın tesisinde ister veri merkezinde var olan her ortama uyum sağlayabilir.

EVS ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak için 0212 343 13 68 numaralı telefondan Baran Bilişim’i arayabilirsiniz.