Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Hollyland Solidcom C1 Kablosuz İnterkom Kulaklık Sistemi
Hollyland Solidcom C1 Kablosuz İnterkom Kulaklık Sistemi
22.10.2022 14:19

Gelişmiş DECT 6.0 teknolojisini benimseyen Solidcom C1 tam çift yönlü kablosuz interkom kulaklık sistemi, Hollyland’ın olağanüstü ses netliğine sahip ilk gerçek kablosuz ve bağımsız kulaklık iletişim çözümüdür. Sistem 1.9GHz bandında çalışarak 1.000ft (350m) yarıçapa (LOS) kadar güvenilir bir iletim aralığı sağlar.

Eller serbest kullanım özelliği, ekip üretkenliğini en üst düzeye çıkarır. Her kulaklık, karmaşık ortamlarda güvenli ve sürekli ekip iletişimini garanti eden, parazit önleme özelliğini güçlendiren çift anten çeşitlilik şemasıyla tasarlanmıştır. 150Hz’den 7KHz’e kadar Geniş Bant frekans yanıtını ve üstün AEC (Akustik Eko İptali) performansını destekleyen Solidcom C1 interkom kulaklıkları, etkili ekip çalışması için özgün ve net ses kalitesi sağlar. İstenmeyen gürültüyü en aza indirirken konuşmacının sesini tam olarak yakalayan yönlü bir mikrofonla donatılmış sistem, gürültülü ortamlarda bile zahmetsiz bir konuşma deneyimi sunar.

2 ila 6 üye arasında ekipler için çok sayıda paket mevcuttur. Tüm paketler kolayca genişletilebilir ve AB gruplama özelliği ile 9 üyeye kadar iletişim için bir HUB’a dahil edilebilir.

Hollyland’in yeni üyesi Solidcom C1 ve daha fazlası hakkında bilgi alabilmek için 0212 343 13 68 numaralı telefondan Baran Bilişim’i arayabilir veya baranbilisim.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.