Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Dejero GateWay, Dünya Liderlerini ve Küresel Kuruluşları Sanal Dünya Sahnelerinde TeamPeople ile Bağlamada Önemli Rol Oynuyor
Dejero GateWay, Dünya Liderlerini ve Küresel Kuruluşları Sanal Dünya Sahnelerinde TeamPeople ile Bağlamada Önemli Rol Oynuyor
23.10.2022 20:34

Yaratıcı medya prodüksiyonu ve AV sektörünün tüm alanlarında ölçeklenebilir iş gücü çözümleri tasarlama ve uygulama konusunda uzman olan TeamPeople, canlı ve önceden kaydedilmiş sanal etkinlik prodüksiyonları için güvenilir ve güvenli bağlantı sağlamak için Dejero GateWay ağ birleştirme çözümünden yararlanıyor.

Önde gelen markalar, yayın yapan televizyon ve dijital haber kuruluşları, yaratıcı ajanslar, kar amacı gütmeyen kuruluşlar, devlet kurumları, oyun stüdyoları ve eğitim kurumları dahil olmak üzere bir dizi sektör ve kuruluş, sanal, hibrid ve barındırma (hosting) hizmetleri için TeamPeople’dan yararlanıyor.

 Sanal prodüksiyon alanında öncülerden biri olan TeamPeople, ölçeklenebilir, güvenilir, yapılandırması basit, güvenli bir tamamen IP altyapısını benimsedi ve etkili müşterilerine düşük gecikme süresi sağlıyor. TeamPeople’ın TeamStream platformunda oluşturulan sanal ve hibrid etkinlik forumlarının birçoğu, dünya liderlerinin ve hükümet yetkililerinin sanal olarak uzak konumlardan katıldığı ulusal ve küresel öneme sahip sohbetlere ev sahipliği yapıyor.

TeamPeople Sanal Hizmetler Teknik Direktörü Sarah Doyle şunları söyledi: “Bu önemli ve yoğun konuşmaların sorunsuz bir şekilde akması hayati önem taşıyor; kimsenin görüntüsü donmamalı, gerektiğinde konuşmacılar gerçek zamanlı olarak yorumlanabilmeli ve olaylar ayrılan süre içinde gerçekleşmeli. Dünyanın her yerinden insanları etkin bir şekilde kontrol odamıza ve ortak bir sanal sahneye getiriyoruz.

Dejero GateWay M6E6 ağ birleştirme çözümü, yalnızca stüdyo veya uzak konumlardaki kameralardan değil, aynı zamanda Microsoft Teams, Cisco Webex ve Zoom gibi platformlardan da gelen sinyallerin de kodlarının çözüldüğü üç adet IP tabanlı kontrol odasına ev sahipliği yapan TeamPeople’ın genel merkezinde ana güvenlik duvarı ve yedek internet bağlantısı sağlar. Özel ve halka açık etkinlikler, uzak video konferans platformlarının bir kombinasyonundan, TeamPeople’ın Washington D.C’deki stüdyolarından ve TeamPeople’ın kamera ve yapım ekiplerinin konuşlandırıldığı diğer her konumdan canlı olarak yayınlanabilir veya kaydedilebilir.

Doyle sözlerini tamamladı: “GateWay bize bu piyasada başka hiçbir yerde bulamadığımız bir esneklik sunuyor. 6 modemli cihaz, çeşitli taşıyıcılardan gelen ağları bir araya getirdiği için, bağlantı söz konusu olduğunda bize tam bir güven veriyor. Özel fiber hattı bant genişliği eşiğinin altına düşerse, GateWay birleşik bağlantılı hücresel ağ gibi anında başka bir IP ağı bulur ve hiç kimse herhangi bir fark görmez.

GateWay, Dejero’nun mevcut tüm yerel hücresel ve diğer IP ağ sağlayıcılarından gelen bağlantıları birleştiren Smart Blending Technology ‘sine sahip. Bu teknoloji, herhangi tek bir sağlayıcının sunabileceğinden çok daha geniş bir kapsama alanına erişim sağlamak için sanal bir “ağların ağı” oluşturur. Herhangi bir nedenle fiber bağlantı arızalanırsa, sistem paketleri diğer bağlantı yolları üzerinden gerçek zamanlı olarak otomatik olarak yeniden yönlendirebilir.

Dejero ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 210 27 70 numaralı telefondan Profen’i arayabilirsiniz.