Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Shure UniPlex Minyatür Yaka Mikrofonu
Shure UniPlex Minyatür Yaka Mikrofonu
23.11.2022 11:11

Shure, mesajınızı iletmek için sahne gürültüsünün, izleyicilerin veya yakındaki sunucuların seslerinin alınmamasının gerekli olduğu konuşma uygulamaları için ideal, göze batmayacak kadar küçük bir çözüm olacak şekilde tasarladığı yeni 5 milimetrelik minyatür kardioid yaka mikrofonu UniPlex’i sunuyor. Dört renk ve üç konektör tipinde sunulan UniPlex, benzersiz, yönlendirmeli (directional) bir polar patern sağlarken, tümyönlü (omnidirectional) TwinPlex ve DuraPlex ürün portföyleri de dahil olmak üzere Shure’un ödüllü minyatür yaka mikrofonları ve kulaklık-mikrofon takımları serisine katılıyor.

Konferans salonları, derslikler, tiyatrolar ve arenalardaki kurumsal sunumlar ve konuk konuşmacılar için tasarlanan UniPlex’in UL4 tek yönlü yaka mikrofonu, özel olarak ayarlanmış kardioid öğesiyle yankıyı en aza indirerek mükemmel, yalıtılmış ses yakalama sağlıyor.

Önceden, profesyonel konuşma ve sunum durumlarında gerekli olan geri besleme öncesi kazanç ve ses kalitesini sağlamak için görsel olarak kullanışsız, göze batan kardioid yaka mikrofonları gerekliydi. UniPlex, çok daha küçük bir tasarımda daha büyük yaka mikrofonlarının performansını sağlarken, aynı zamanda benzer boyuttaki minyatür yaka mikrofonlarının ses kalitesinden daha iyi performans gösterir. Bu, UniPlex’i en gürültülü ortamlarda bile boyuta göre ses kalitesinden ödün verilemeyecek konuşma uygulamaları için mükemmel bir çözüm haline getirir.

Shure Mikrofonlar Küresel Ürün Yönetimi Müdür Yardımcısı John Born açıklama yaptı: “Piyasanın, çok daha küçük, daha sade bir yapıda, yönlendirmeli bir paterne sahip, yüksek riskli konuşma ortamlarına öncelik veren, güçlü bir yaka mikrofonu seçeneğine ihtiyacı olduğunu biliyorduk. UniPlex, yüksek dayanıklılık için aynı Plex teknolojili kabloya sahip olarak portföyü geliştiriyor, ancak konuşmacılar, sunucular ve eğitimciler için ideal, net, yalıtılmış ses oluşturmaya odaklanıyor. UniPlex’i büyüyen olağanüstü yaka mikrofonları ve kulaklıklı mikrofon ürünler setimize katmaktan heyecan duyuyoruz.

UniPlex’in 1,6 mm Shure Plex Cable teknolojisi, kullanıcı için uzun süreli dayanıklılık ve rahatlık sağlarken, ekiplerin ve mühendislerin mikrofonları etkili ve verimli bir şekilde uygulamalarını kolaylaştırır. Kablo, bükülmelerden ve bellek etkilerinden etkilenmez ve fazladan blendajlı yenilikçi spiral yapı sayesinde eşsiz performans sağlar. Kablo ayrıca tamamen boyanabilir olduğu için, her konuşmacı veya giysi için uygun, çok yönlü bir çözümdür.

Canlı internet yayın akışları ve aynı zamanda televizyonda da yayınlanan hibrid etkinliklerde yüksek kaliteli sesin önemi göz önüne alan Shure, Axient Digital, ULX-D, QLX-D ve SLX-D gibi birinci sınıf kablosuz çözümlerle birlikte UniPlex dahil olmak üzere Plex yaka mikrofonu serilerini geliştirdi. Bu kablosuz çözümler, üst düzey ses profesyonellerinin, dünyanın en karmaşık kurulumlarında ve kısıtlı spektrum durumlarında etkinlikleri ve performansları kusursuz bir şekilde yürütmelerini sağlar.

Shure’un ünlü minyatür yaka ürünlerine katılan UniPlex, siyah, kahverengi, bronz ten ve beyaz renklerde mevcut. Taşıma çantası, geçmeli rüzgar sesi önleyici ve tek kravat klipsi gibi sorunsuz kullanım için gerekli aksesuarlarla birlikte teslim edilir. UniPlex, TA4F, LEMO (LEMO sonlandırmalı Shure UniPlex UL4 yaka mikrofonu, yalnızca Shure LEMO gövde vericileri ve ön yükselteçleriyle uyumludur) ve XLR olmak üzere üç tip konektörlü olarak sunulur. 


Ürün UniPlex Minyatür Yaka Mikrofonu
Marka Shure
Firma Mavi İletişim
Telefon 0212 274 69 10
Web www.maviiletisim.com.tr