Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Audio-Technica ATDM-0604 Digital SmartMixer Otomatik Mikser
Audio-Technica ATDM-0604 Digital SmartMixer Otomatik Mikser
26.03.2018 12:34

Yenilikçi kullanım, üstün yankı giderme ve web üzerinden esnek uzaktan kumanda işlevlerine sahip ATDM-0604 Digital SmartMixer, toplantılar, konferanslar, patentli kodek yazılımı uygulamaları, mahkeme salonları, radyo, televizyon yayınları ve birden fazla mikrofon veya diğer medya girişleri kullanılan diğer uygulamalar, için ideal bir altı kanallı otomatik mikser. 

Audio-Technica ATDM-0604 Digital SmartMixer teknolojisi kapı veya kazanç paylaşım modunda kanalların otomatik olarak mikslenmesine imkan vererek, yankı, aşırı ortam gürültüsü ve tarama filtreleme olmadan bir kurulumda tüm girişlerden kararlı, yüksek kaliteli ses çıkışını garantiliyor. Mikserin ön panelindeki kontroller ve LED göstergeler sayesinde kullanıcılar giriş/çıkış ve kazanç seviyelerini kolayca ayarlayabiliyor; ön ayarlar oluşturup çağırabiliyor; phantom gücü, alçak kesim filtresini, otomatik miksi ve akustik yankı gidermeyi (AEC) açıp kapatabiliyor; IP yapılandırmasını Auto veya Static olarak değiştirebiliyorlar. 

ATDM-0604 Digital SmartMixer, girişler ve çıkışlar için parametrik EQ, sıkıştırıcı, sınırlayıcı ve yankı denetimi gibi eksiksiz bir dijital sinyal işleme teknolojisine sahip. Kontrol ve izleme araçlarına ön panelden veya uzaktan Web Remote arayüzü ile erişilebilmesi, ayarların Windows tabanlı bir PC, Mac iOS veya Android aygıtındın yönetilmesine, ayrıca giriş ve çıkış ayarlarının değiştirilmesine, Smart Mix kullanılırken kapı veya kazanç paylaşım modunun seçilmesine ve diğer ileri düzey ayarlara imkan veriyor. 

Mikserde dört dengeli mikrofon girişi, iki dengeli Mic/Line girişi, bir dengesiz stereo girişi, iki dengeli ve iki dengesiz çıkış var. Ağ (Cat5e veya üzeri) ve USB portları ve A/B Audia-Technica Link portları sayesinde genişletilmiş bir kurulum içerisinde aynı anda kullanım için cat5e kabloyla altı adet ATDM-0604 Digital SmartMixer bağlanabiliyor.

  • 4 dengeli Mic girişi, 2 dengeli Mic/Line girişi ve 1 stereo dengesiz giriş
  • 1 stereo ve 2 mono çıkış
  • Kodek yazılımı (Skype, WebEx) bütünleştirme veya bilgisayardan yürütme için 2 kanallı USB ses arabirimi
  • Girişler ve çıkışlar üzerinde tamamen dijital sinyal işleme
  • 8 x 3 ses yönlendirme matrisi
  • 6 kanallı Smart Mix 
  • Akustik yankı giderici sinyal işleme
  • Ön panelden doğrudan veya Web Remote işleviyle uzaktan kumanda
  • Üçüncü firmaların CCS yönetimi için IP denetimi
  • Cat5e kablo kulanılarak altı adede kadar mikseri birbirine bağlayabilme

Ses teknolojisinde ellinci yılını kutlamakta olan transdüser teknolojisi öncüsü Audio-Technica, ses endüstrisine yönelik mikrofonlar, kablosuz mikrofonlar, kulaklıklar, mikserler elektronik elemanlar tasarlayıp üretmesiyle biliniyor. 


Ürün ATDM-0604 Digital SmartMixer Otomatik Mikser
Marka Audio Technica
Firma Ertekin
Telefon 0212 312 24 24
Web www.ertekin.com.tr