Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Evertz, sektörün en yüksek yoğunluklu RF yönlendiricisini piyasaya sürdü: Evertz XRF4
Evertz, sektörün en yüksek yoğunluklu RF yönlendiricisini piyasaya sürdü: Evertz XRF4
10.10.2018 12:10

Uçtan uca RF çözümlerinde endüstri lideri üretici Evertz’in yeni ürünü XRF4, Evertz'in kapsamlı RF yönlendirme çözümlerinin bir sonraki evrimi olarak IBC 2018 ile piyasaya sürüldü.

XRF4, Evertz'in mevcut RF Router yelpazesini tamamlayan ultra kompakt ve yüksek yoğunluklu bir RF yönlendirme çözümü olarak Evertz’in RF teknolojileri ürün portfolyosunda yerini aldı.

http://broadcasterinfo.net/systems/images/KapakResimleri/94b97336-d0fa-4ce1-8e3c-c1bec2ad79a2.jpg

Çalışırken değiştirilebilir arka panellere ve kompakt 4RU form faktöründe 64x128 yönlendirme matrisine sahip modüler bir yönlendirici olan Evertz XRF4, 850 MHz ile 2450 MHz arasındaki sinyaller için endüstrinin en yoğun RF yönlendirme çözümü olarak özellikle alanı sınırlı olan uygulamalara en ideal seçenek konumunda. Ek olarak, XRF4 doğrudan fiber optik girişlere sahip ve harici RF’den fiber optik sinyal dönüştürücü ihtiyacını gidererek genel sistem karmaşıklığını ve maliyetlerini düşürmekte.

Ön panelinde bütünleşik spektrum analizörlü dokunmatik 10 inçlik bir yönetim ve yönlendirme ekranına sahip Evertz XRF4, temel bir 8x8 yapılandırmadan başlayarak esnek genişletme opsiyonları sunan ölçeklendirilebilen bir platform.

Performans

Sinyal marjinini korumak için üstün frekans yanıtı, yalıtım, geri dönüş kaybı ve gürültü değerine sahip, üstün performanslı, geniş kapasiteli bir yönlendirici.

Esneklik

XRF4 yönlendirici çeşitli konektör opsiyonları, ayarlanabilir kazanç ve doğrudan fiber bağlantısıyla her türlü uygulamanın gereksinimlerini karşılayacak esnekliği sunuyor. Dahili kazanç sayesinde herhangi bir hata noktası artışı olmadan Evertz’in pasif bölücülerini ve birleştiricilerini kullanarak 512x1024’e kadar genişleyeme imkan veriyor.

Güvenilirlik

Tümü modüler ve çalışırken takılıp sökülebilen aktif parçalar, hızlı servisi ve maksimum çalışma süresini kolaylaştırıyor.

LNB güç

Opsiyonel olarak bütünleştirilebilen LNB güç kaynakları, tüm girişler üzerinde ayrı ayrı denetlenebiliyor. Her portta aktif akım koruma, gelişmiş izleme ve alarmlar, otomatik onarım özellikleri var.

Takip ve denetim

Bütünleşik 10 inç dokunmatik ekran ve dahili spektrum analizörü, kişiselleştirilebilen grafik kullanıcı arayüzlerini kullanarak tüm yolların hızla denetlenmesine ve izlenmesine imkan veriyor. Kullanıcı dostu web arayüzü Evertz’in kendi VistaLINK PRO üçüncü firmalara uyumlu SNMP yazılımını kullanarak tüm yönlendirici kontrollerine ve takibine erişim sağlıyor. Evertz Magnum denetim yazılımı ile yollar, kazanç, eşik ayarları, RF güç seviyeleri ve LNB akım değerleri anında denetlenip izlenebiliyor.

Evertz ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 549 99 92 numaralı telefondan Aviteng’i arayabilirsiniz.