Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Lawo Power Core MAX DSP Miks Sistemi
Lawo Power Core MAX DSP Miks Sistemi
22.10.2019 16:56

AoIP ağlarına yönelik güçlü DSP miks sistemi Power Core, kullanıcılara çok geniş miktarlarda sinyal işleme, yönlendirme ve giriş-çıkış yetenekleri sunmanın yanı sıra, yüzlerce analog, dijital, AES67 ses sinyalini taşıyacak kapasiteye ve 96 DSP kanalına sahip. 

Power Core MAX lisans paketiyle tek bir sistem birden fazla miks yüzeyi tarafından denetlenebiliyor. Proje yöneticileri iki, üç, hatta dört taneye kadar miks konsolunu destekleyebilme imkanına kavuşuyorlar. Bu sayede Power Core MAX büyük, çok stüdyolu projeler için ideal, ama küçük ve orta ölçekli tesislere sahip yayıncılar da onu tüm radyo istasyonu için I/O ağ geçit yolu olarak kullanabiliyorlar. 

Power Core’un esnekliği sayesinde müşteriler çeşitli operasyonel gereksinimlere ve fiyat düzeylerine göre düzenlenmiş bir dizi lisans paketinden istediklerini seçebiliyorlar. Yeni Power Core MAX paketinin dört tane bağımsız Ruby miks yüzeyini tek bir Power Core sistemine bağlamaya imkan vermesi, günümüzün çok stüdyolu radyo tesisleri için değerli bir yetenek. 

  • Dört adede kadar fiziksel Ruby konsola veya VisTool sanal miksere dağılan 96 adede kadar fader kanalı desteği
  • Bir 1920x1920 dahili yönlendirme matrisi
  • Kullanıcı tarafından tanımlanabilen 80 toplama hattı ve 96 DSP kanalıyla sıkıştırma ve sınırlandırma işlemleri
  • Standart olarak 128 adet çift yedekli MADI kanalı ile 128 AES67/RAVENNA kanalı 
  • Daha da fazla mikrofon, analog, AES3, AES67, Dante giriş-çıkışı için sekiz genişletme yuvası
  • AoIP için çift yedekli ön panel SFP portları
  • Harici medya çeviricilerin maliyeti olmadan fiber optik veya bakır ağ bağlantıları seçenekleri
  • Çift yedekli AoIP ağ bağlantıları için ST2022-7 Seamless Protection Switching
  • Birleşik radyo-televizyon yayın tesislerinde ses ve görüntü aygıtlarının karşılıklı kesintisiz çalışma uyumlulukları için ST2110-30 uyumluluğu
  • Küçük boyutlu, az yer kaplayan 1RU kasada geniş yetenekler

Ruby radyo konsolları için bir DSP miks sistemi ve modüler giriş-çıkış sistemi olarak çıkan Power Core MAX, geniş giriş-çıkış kapasitesi ve müşterilerin iş akışlarına göre yetenekler düzenlemeye yardımcı olan esnek lisans seti sayesinde bugün birçok yayıncı tarafından eski ses formatları ile standartlara dayalı IP medya ağları arasında bir geçit yolu olarak kullanılıyor. 


Ürün Power Core MAX DSP Miks Sistemi
Marka Lawo
Firma Radikal Elektronik
Telefon 0212 259 79 71
Web www.radikaltr.com