Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Rotolight Titan X2 LED Yumuşak Işık
Rotolight Titan X2 LED Yumuşak Işık
22.10.2019 17:35

Rotolight Titan X2 sinematik aydınlatma standartlarını yeniden tanımlıyor. Sahip olduğu RGBWW teknolojisiyle bu yeni LED yumuşak ışık, üstün ışık çıkışı, renk doğruluğu ve cilt tonları sunuyor ve endüstride ilk olan bir dizi özelliğiyle aydınlatma uzmanlarının yaratıcı olanaklarını zenginleştiriyor. Yüksek hızlı çalışma için ideal olan Titan X2 her perde açısında veya yoğunluğunda titreşimsiz performans sunuyor. 

En parlak 2x1 yumuşak ışık olarak tanımlanan Titan X2, fazladan bir ağırlık getirmiyor. Hem CRI hem de TLCI performansında mükemmel çalışan Titan X2, post prodüksiyonda zaman kazandırıyor. Endüstride bir ilk olan SmartSoft teknolojisiyle ışığın yayım, odak ve dağılımı elektronik olarak ayarlanabiliyor; böylece jel gereksinimi ortadan kalkarak, harika bir yumuşak ışık ve geniş ışık demeti açıklığı, nesnelerin etrafını hoş bir şekilde sarıyor.

Rotolight’ın ödüllü, kullanıcı tarafından düzenlenebilen CineSFX (ateş, yıldırım, TV, silah, paparazzi vb) efektleri, sette sonsuz yaratıcı olanaklar sunuyor. Güçlü çıkış ve sıfır çevrim süreli High Speed Sync flash (1/8000 th) donanımlı Titan X2, üst düzey stüdyo ve portre fotoğrafçıları için de ideal.

Güçlü ve parlak

En parlak 2x1 yumuşak ışık olarak Titan X2, 3000K – 10.000K aralığında tüm CCT spektrumunda kusursuz çalışacak ve her türlü aydınlatma koşuluna gücü yetecek şekilde tasarlanmış. 

16.7 milyon renk

Bir butona dokunarak erişilebilen 1300 endüstri standardında jelden oluşan kütüphaneyle yaratıcı güç açığa çıkarılabiliyor. CCT, HSI, RGBW, XY ve Filter olmak üzere beş aydınlatma moduyla renkler üzerinde eksiksiz denetim ve sonsuz olanaklar elde ediliyor.

Post prodüksiyonda zamandan tasarruf

Rotolight’ın özel PentaChromic Colour Engine yazılımı sayesinde şık, kusursuz cilt tonları ve canlı renk doygunluğu elde ediliyor. Hem CRI hem de TLCI performansı mükemmel olan Titan X2, nesneleri güzelleştiriyor ve post prodüksiyon gereksinimini azaltıyor.

Hızlı erişilen işlevler

Kolay kullanımlı arayüz, hızlı başlatma sembolleri, 10 kullanıcı ön ayarı ile önemli özelliklere kolayca erişilerek sette zaman kazanılıyor. Zengin renkli dokunmatik ekranda Titan’ın geniş filtre kütüphanesi incelenerek tam olarak istenen renk çok kısa sürede seçilebiliyor.

Kolay donatım

Çok yönlü Titan X2 çeşitli montaj seçenekleri sunuyor ve istenen açıda konumlandırılabiliyor, geniş ışık grupları oluşturmak için üst üste konabiliyor. Dört sağlam alüminyum el tutma yerine sahip Titan X2, kolay hareket ettirilebiliyor ve hızlı kurulabiliyor.

Güçlü ama verimli

Enerjiyi verimli kullanan Titan X2 stüdyoda çalışma maliyetlerini azaltırken, sunucuyu sıcaktan rahatsız etmiyor ve 50.000 saati aşan LED kullanım ömrüyle faturaları azaltıyor. 

Yaratıcılık

CineSFX (ateş, yıldırım, TV, silah, paparazzi vb) efektleri sahnelere çok kısa sürede daramatik etkiler katıyor. Sevilen ayarlar kaydedilip çabucak geri getirilerek, sette zaman kazanılıyor. Titan RGB sistemi gerçekçi ve eksiksiz renkli aydınlatma efektleri sunuyor.

Yüksek hızlı flaş

Üst düzey stüdyo ve portre fotoğrafçıları için ideal Titan X2, güçlü çıkış ve sıfır yenilenme süresi sunan High Speed Sync flaş teknolojisine sahip. Titan X2 Rotolight HSS verici ve bütünleşik Elinchrom Skyport flaş alıcı ile 200 metreye kadar mesafelerden kablosuz çalıştırılabiliyor. 

Tam denetim

Bluetooth bağlantısı, Lumenradio, wired/wDMX, dahili Elinchrom Skyport alıcı ve RJ45 avantajları sayesinde Titan X2 çalıştırılmaya başlar başlamaz tam denetim sağlıyor. 


Ürün Titan X2 LED Yumuşak Işık
Marka Rotolight
Firma Arttek
Telefon 0216 413 50 00
Web www.arttek.com.tr