Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Wasabi, Aviteng’i Türkiye Medya Sektör Partneri Olarak Atadı
Wasabi, Aviteng’i Türkiye Medya Sektör Partneri Olarak Atadı
25.03.2020 18:07

Aviteng, Wasabi’nin ülkemiz medya sektöründeki çözüm ortağı olduğunu duyurdu.

Wasabi 2017 yılında gizli ek ücretler veya API talep maliyetleri olmadan kendisine benzer rakiplerinden daha hızlı ve beşte bir fiyatla Hot Cloud Storage bulut bellek teknolojisiyle bulut ortamını sonsuza dek değiştirdi. Wasabi sayesinde kullanıcılar sonsuz miktarda veriyi düşük maliyetle depolayabiliyor. Yedekleme, felaket sonrası kurtarma, arşivleme, uygulama geliştirme gibi geniş kapsamlı veri depolama ihtiyaçlarını karşılıyor.

Wasabi, TB başına aylık 6 ABD dolar ile rakiplerine oranla çok daha düşük maliyet ve basit bir fiyatlama yöntemi sunuyor. 

Wasabi, verileri en üst düzeyde korumak için kurumsal sınıfta veri kalıcılığı (11 x 9s), yüksek güvenilirlik ve güvenlik yetenekleri sunuyor. 11 x 9s kalıcılık, Wasabi’de 10.000.000 nesne kayıtlıysa, her 10.000 yılda 1 tane dosya kaybı anlamına geliyor. 

Her şeyden önce Wasabi’nin kullanımı inanılmaz derecede basittir. Verilerinizi nasıl ve nerede saklayacağınıza karar vermenize gerek kalmaz, sizi sayısız saatten (ve danışmanlık ücretlerinden) kurtarır, böylece veri depolama katmanlarını mühendislik ve hesaplamak ve öngörülemeyen gizli veri çıkışını tahmin etmek (veya korkmak) yerine işinizi büyütmeye odaklanabilirsiniz. 

Wasabi kullanıcı arayüzü, komut satırı arayüzü veya API’lerle yönetilebiliyor, mevcut bellek deposu ve bilişim ortamlarıyla kesintisiz bağlantı kuruyor.

Wasabi donanımını oluştururken sadece en üst düzey veri merkezi olanaklarını kullanıyor. Her merkezde 365 gün 24 saat güvenlik görevlisi bulunuyor ve yetkisiz girişe karşı korunuyor. Güvenlik kameraları hem tesisi hem de veri merkezinin içini gözlemliyor.

Günümüzün hızla artan veri depolama ve yönetim maliyetleri, sizi hangi verilerin kaydedileceği veya atılacağı veya verilerinizin işletme gereksinimlerine göre uygun fiyatlı ve erişilebilir olması için nasıl ve nerede sıralayacağınız konusunda karar vermeye zorlamamalıdır. Yapay zeka ve makine öğrenimi çağında, her verinin tam anlamıyla işletmeleri, yaşamları ve nesilleri dönüştürme potansiyeline sahip olduğu bir dönemde, hiç kimsenin neyi kaydedeceğine ve bu verileri nereye kaydedeceğine karar vermek zorunda kalmaması gerektiğine inanıyoruz.

Wasabi, veri yönetiminde yedekleme ve kurtarma, arşiv, uygulama geliştirme alanlarında en iyi yüzlerce teknoloji şirketi ile işbirliği yapmaktadır. Ülkemizde de yaygın kullanılan Veeam, XenData, Masstech, Adobe, AWS, Dell EMC, Equinix, FileCatalyst, IBM Aspera, NetApp, QNAP, Scality, Signiant, Spectra, Synology gibi birçok markanın ürünleriyle entegre çalışmaktadır ve entegre ürün portföyü hızlı büyümeye devam etmektedir.

Wasabi çözümleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 549 99 92 numaralı telefon numarasından Aviteng’i arayabilirsiniz.