Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Martin by Harman ELP WW IP ve ELP CL IP LED Elipsoidal Işık
Martin by Harman ELP WW IP ve ELP CL IP LED Elipsoidal Işık
19.09.2020 11:23

Martin ELP WW IP (Warm White) ışık kaynağı üstün renk sunumu ve parlaklık sağlarken, ELP CL IP (Color) zengin, doygun renkler ve çok iyi çıkış sunuyor. Artık her iki ışığın da satın alınabilen IP65 çeşitleri, suya dayanıklılık ve toza karşı tam koruma sunarken, aynı ışık kalitesi, performans ve kullanım kolaylığını sağlamaya devam ediyor. 

Martin ELP IP ışık kaynakları, veri akışsız odaklamaya imkân veren Fast Focus özelliği ve verimli, dişli Fine Focus ayar düğmesi gibi aydınlatma işlevlerinde endüstride ilk olan bazı ilerlemeler getiriyor. ELP IP ayrıca dört seçilebilen eğrili 16 bit kısma ve endüstri standardında renk filtreleriyle uyumlu 26 renk ön ayarı sunuyor. ELP IP ışık kaynakları 19, 26, 36, 50 derecelik ışık demet açılı Martin lens tüpleriyle ve yeni çıkan 15-30 derece ve 25-50 derece zoom lensleriyle yapılandırılabiliyor. ELP IP ışık kaynakları jel çerçeveler ve gobolar gibi çok çeşitli aksesuarlarla yapılandırılarak, aydınlatma tasarımında ve envanter yönetiminde üstün esneklik sunuyorlar. 

MAC Encore’un arkasındaki ekip tarafından Danimarka’da tasarlanan optik elemanlar içeren ELP IP, verimliliği maksimuma yükseltmek ve ışık kaynakları arasında pürüzsüz miks ve birleştirme için düz bir aydınlatma alanı sağlamak için tasarlandı. Her yüzeyde en gerçekçi renk sunumu için ELP WW IP 7.000 lümen çıkış ve 3000K renk sıcaklığında 97 CRI sunuyor. 6.000K renk sıcaklıklı ELP CL IP ışık kaynağı High Output modunda 6.900 lümen ve 85 CRI; High Quality modunda ise 5.900 lümen ve 90 CRI sağlıyor. Her iki model de kararlı ışık çıkışı için kırpışmasız çalışıyor.

HARMAN Professional Solutions Eğlence Aydınlatma Çözümleri Ürün Müdürü Mark Buss şöyle konuştu:  “Martin ELP IP, Fine Focus ve Fast Focus özellikleri, üstün çıkışı, optiği ve renk sunumu sayesinde kendi sınıfındaki önde gelen LED elipsoidal ışık kaynağı. Su geçirmezlik ile toz ve diğer partiküllerden koruma sağlayan IP65 sınıfı çeşitlerle çıtayı daha da yükseltmenin heyecanını yaşıyoruz.


Ürün ELP WW IP ve ELP CL IP LED Elipsoidal Işık
Marka Martin by Harman
Firma Ertekin Elektronik
Telefon 0212 312 24 24  
Web www.ertekin.com.tr