Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Creamsource Vortex8 650W LED Sistemi
Creamsource Vortex8 650W LED Sistemi
21.02.2021 11:22

En son Creamsource LED serisinin bir parçası olan Vortex8, 2x1 yapılandırmada, 650W güçte, yüksek güçlü bir LED sistemi. Bu güçlü ışık, 200 ışık demet açısı sağlayan hassas bir lens grubuyla yoğunlaştırılıyor. Bu kombinasyon, 5600K renk sıcaklığında 3 metrede kör edici bir 14.000 lüks ışık üretiyor. 

CCT aralığı 2200K – 15000K olan çok yönlü bir 2x1 RGBW sistemi olan Vortex8, sert ve güçlü bir ışık olarak kullanılabildiği gibi, Creamsource Dome veya DoPchoice Snapbag ile yumuşak bir yumuşak ışık olarak da kullanılabiliyor. Sezgisel bir kullanıcı arayüzü içerisine bir dizi yeni özellik paketlenmesinin yanı sıra, en son CreamOS mimarisinin içerisine efektler ve renk jelleri oluşturuldu. Kestirilemeyen hava koşulları ve karmaşık efekt makineleri artık Vortex’in olduğu aydınlatma bölümlerinde sorun olmaktan çıkıyor. IP65 düzeyinde suya dayanıklı Vortex8, tam güvenlik ve verimlilik için tamamen yalıtıldı. Yağmur, kar ve toz, Vortex8’i yolundan döndüremiyor.

Vortex8 ışık kaynağının bağlantıları, dahili LumenRadio TimoTwo, Ethernet, Bluetooth, 5 bacaklı DMX, Wifi, USB type A ve Creamsource Accessory portuyla oldukça güncel. Vortex8 ile çeşitli üçüncü firma ölçüm aletleri ve protokolleri arasındaki etkileşim çok geniş kablosuz denetim seçeneğinin yolunu açıyor. Creamsource’un yüksek kalite ve kusursuz mühendislik konularındaki titizliği, Vortex serisinde görülüyor. Zariflik ve dayanıklılık düşünülerek üretilen alüminyum işleme ve teknopolimer infüzyon, tasarımcıların hedeflerini başarmalarına imkân verdi. Güç kaynağı birimi ve antenler kafanın içerisine bütünleştirilerek koruma ve sadelik de sağlandı.

Ürün kaydedildiğinde 5 yıllık garanti kazanıyor. www.creamsource.com sitesinde bu konuda bilgi var.

IP65 Suya dayanıklı

Vortex8 tüm hava koşullarına dayanıklı olarak tasarlandı ve IP65 düzeyinde. Vortex8 optimum termal verimlilikli, çok sessiz fanlı bir sistem. Fan sistemi ve ısı yutucunun yerleri, ana elektronik devrenin tam olarak yalıtılmasına izin veriyor.

Bu seride sadece üst kalitede, su geçirmez konektörler kullanıldığı için, tüm işlevler her türlü hava koşulunda kullanılabiliyor. 

650W güç

Vortex8 3 metrede 14.000 lüks ışık veren, 650W güçte bir ışık kaynağı. 1200W HMI sistemlerinkine yakın ışık yoğunluğu sunuyor. Tüm bu güç, ultra dar, 200 ışık demet açısında yoğunlaştırılıyor.

Işık demetini yaymak ve biçimlendirmek için hem sanatsal hem de teknik gereksinimleri karşıladığı ve doğru çalışma alanı kolayca yaratılabildiği için, dar ışık demetinin çok yönlülüğü avantajlı.

Modern CreamOS

Vortex serisinin yeni yazılım mimarisi, çok miktarda yeni özelliği, protokolü ve bağlantıyı destekleyerek, CreamOS’un geleceğini heyecanlı bir hale getiriyor. Vortex8’in 8 bölgeyi denetleme ve eşleştirme yeteneği, yaratıcılıkta sınırları ortadan kaldırıyor. 

Gelişmiş Bağlantılar

Vortex8’de daha fazla seçenekle üçüncü firmaların donanımlarına, uygulamalarına ve internete bağlanmak mümkün. 

Antensiz Vortex8 ışık kaynağındaki LumenRadio TimoTwo, Ethernet, Bluetooth, 5 bacaklı DMX, Wifi, USB type A ve Creamsource Accessory portu, sonsuz potansiyel iletişim ve uzaktan kumanda olanakları sunuyor. 


Ürün Vortex8 650W LED Sistemi
Marka Creamsource
Firma Cinetechnic
Telefon 0212 222 08 80
Web www.cinetechnic.com.tr

En Çok Görüntülenenler
Dergi