Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Evertz HARMAN’dan Studer’ı Satın Alma Sürecini Tamamladı
Evertz HARMAN’dan Studer’ı Satın Alma Sürecini Tamamladı
01.05.2021 19:31

Medya ve eğlence teknoloji çözümleri uzmanı Evertz, HARMAN International’dan Studer markasını, teknoloji ve stratejik varlıklarını satın alıp bünyesine katma sürecini tamamladığını açıkladı. 

Evertz, yayın müşterilerinin gelecekteki gereksinimlerini karşılamak amacıyla yeni kuşak ürünler geliştirmek için Studer’a yatırım yapacak ve kendi ürünleriyle Studer yapım ortamı arasında sinerjiler yaratacak. 

Evertz EVP İş Geliştirme Başkan Yardımcısı Brian Campbell şöyle konuştu: “Bu ikonik ses markasını yetenekli personelinin üyeleriyle birlikte Evertz’e ve ürün ailemize katma sürecini tamamlayıp ilerlemekten memnunuz.” Evertz Birleşik Krallık’tan Simon Reed ekledi: “Studer’ın birçok değerli müşterisine hoş geldiniz deme fırsatından ve üstün ürünlerini daha da geliştirecek olmaktan da heyecan duyuyoruz.

Evertz; televizyon, telekomünikasyon ve yeni medya endüstrileri için görüntü ve ses altyapısı çözümleri tasarlıyor, üretiyor ve pazarlıyor. Şirketin çözümlerini giderek daha karmaşık hale gelen çok kanallı HDTV, UHD televizyonlarını ve yeni kuşak yüksek bant genişlikli, düşük gecikmeli IP ağı ortamlarını desteklemek için içerik yaratıcılar, televizyon yayıncıları, özel konulu kanallar ve TV servis sağlayıcılar satın alıyor. 

Evertz ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 549 99 92 numaralı telefondan Aviteng’i arayabilirsiniz.