Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Kore’deki Kültür Merkezi Canlı Programlarında HARMAN Çözümleriyle Dünya Kalitesinde Ses Sunuyor
Kore’deki Kültür Merkezi Canlı Programlarında HARMAN Çözümleriyle Dünya Kalitesinde Ses Sunuyor
22.06.2021 09:57

HARMAN Professional Solutions, Geumsan Daragwon adlı tesiste konukların deneyim ve keyfini zenginleştirmek için TechDataPS firmasıyla işbirliği yoluna gitti.

Edebiyat, kültür, eğitim, spor ve sağlık merkezleri içeren kültür ve sosyal yardımlaşma merkezi Geumsan Daragwon, tiyatro, müzikal ve konserlere ev sahipliği yapmak için bir büyük konser salonuna ve küçük bir gösteri sahnesine de sahip. Bu etkinliklerde en üstün ses kalitesini garantilemek için Geumsan Daragwon her salona en son teknolojili ses çözümleri kurma gereksinimi duydu. Bunu başarmak için mekânın operatörleri TechDataPS firmasından gösteri alanlarını HARMAN Professional Solutions tarafından sağlanan üstün ses güçlendirme sistemleriyle donatmasını istedi.

TechDataPS firması HARMAN’ın iyi bir akustik ve güçlü sistem tasarımı kombinasyonunun her mekânın mimari estetiğini tamamlayan, üstün ses çözümleri sağlamalarında kendilerine yardımcı olduğunu bildirdi. JBL VTX A8 hoparlörler ve VTX B18 bas hoparlörlerinin dengeli ses kapsama alanı, üstün vokal netlik ve aslına tam sadık ses röprodüksiyonu sağladığını vurguladı.

TechDataPS mekânlarda çeşitli etkinlikleri desteklemek için bir JBL, Crown, AKG ve AMX sistemleri kombinasyonu kurdu. Ekip tesisi JBL VTX A8 hoparlörler, küçük boyutlu AC28/95 hoparlörler, JBL VTX B18 bas hoparlörleri, VTX M20 sahne monitörleri, Control 26CT-LS tavan hoparlörleri, CBT 50LA-1 sütun hoparlörler ve LSR305 stüdyo monitörleri donatarak, tüm etkinlik mekânlarında benzersiz ses ve net kapsama sağladı.

TechDataPS güvenilir çalışma ve enerji verimliliğini garantilemek için JBL hoparlörleri Crown I-Tech 4x3500HD, DCi 4|600N ve DCi 4|300N yükselteçlerle güçlendirdi. Ekip gösteriler sırasında yüksek kaliteli ses yakalamak için salonları AKG C414 XLII ve C451 B kapasitif mikrofonlarla donattı. Ses sistemleri üzerinde kolay denetim sağlamak için AMX MCP-108 Massio kontrol panelleri de eklendi.

Geumsan Daragwon personeli, HARMAN Professional ile TechDataPS firmalarının tüm tesiste güçlü, yüksek kaliteli ses sağlamak için bir araya geldiklerini ve destekleyicileri için en iyi ses deneyimini yaratmanın ötesine geçtiklerini bildirdi. Bölgedeki diğer ses uzmanlarının HARMAN Professional ses sistemlerinin eşsiz ses kalitesinden etkilendiklerini söylediler.

HARMAN Professional Solutions Asya-Pasifik Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü G. Amar Subash yorum yaptı: “Tüm mekânlarda izleyiciyi sarıp sarmalayan ses deneyimi yaratma gereksinimi ve kurumun büyüklüğü göz önünde bulundurulduğunda, Geumsan Daragwon projesi benzersiz bir işti. HARMAN Professional Solutions firmasının endüstride lider sistemleriyle müşterinin ihtiyaçlarını tatmin ettiği ve dinleyicinin ilgisini çeken deneyimler yarattığı için çözüm ortağımız TechDataPS’e teşekkür etmek isteriz.

HARMAN Professional ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 312 24 24 numaralı telefondan Ertekin’i  arayabilirsiniz.