Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Mo-Sys Los Angeles’ta Sanal Yapımları Kolaylaştıran Hizmetler Sunuyor
Mo-Sys Los Angeles’ta Sanal Yapımları Kolaylaştıran Hizmetler Sunuyor
28.07.2021 14:12

Mo-Sys Engineering, Los Angeles piyasası için setlerde sanal yapım hizmetlerini başlattı. Mo-Sys On-set VP Services, sanal yapımcılıkta yeni olan yapım şirketlerine dış kaynaklı bir çözüm sunuyor.

Bu benzersiz Mo-Sys yaklaşımı görüntü yönetmenlerine ve yönetmenlere güç kazandırmak için tasarlandı. Bu sayede kendi sanal yapım iş akışlarını organize ederek zaman kaybetmeden ve en son teknoloji hakkında ileri düzeyde bilgi sahibi olmak zorunda kalmadan sadece görüntü çekimi ve öykü anlatımı üzerinde yoğunlaşabiliyorlar.

Bu hizmetin ana unsuru, tüm rezervasyonların setteki tüm çekim boyunca sistemle birlikte kalan deneyimli sanal yapım teknisyenleri tarafından desteklenmesi. Bu teknisyenlerin birçoğu bu yılın başlarında LA On-Set VP ekibine katıldı ve o zamandan bu yana Mo-Sys uzmanlarından yoğun ürün eğitimleri aldı. Yakın geleceğe yönelik olarak Los Angeles’ta daha fazla ekip üyesi olması ve çözümün başka kentlere de genişletilmesi planlanıyor. 

LED sanal çekim alanlarına (LED Volume) yönelik kısa süre önce çıkan yeni XR sunucu çözümü Mo-Sys VP Pro XR, film ve televizyon için son piksel XR yapımın taleplerini karşılıyor. Mo-Sys VP Pro XR, Cinematic XR Focus gibi benzersiz özellikler içeren yeni bir Cinematic XR araç seti, gerçek zamanlı VP Pro birleştirici/senkronizör ve çok düğümlü nDisplay mimarisini bir araya getiren bir donanım ve yazılım çözümü sunuyor.

Mo-Sys ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 297 88 77 numaralı telefondan Provid’i arayabilirsiniz.