Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > FeiyuTech FeiyuPocket2S Akıllı El Gimbal Kamerası
FeiyuTech FeiyuPocket2S Akıllı El Gimbal Kamerası
22.09.2021 22:14

Görüntü sabitleme teknolojisi alanında uzman FeiyuTech, açık hava doğa etkinlikleri, seyahat, olay görüntü ve fotoğrafçılığı, sosyal medyaya görüntü aktarma, vlog amaçlı, cep boyutunda akıllı FeiyuPocket2S gimbal kamerasını sunuyor. FeiyuPocket kombinasyonu gimbal kamerası tabanlı bu yeni kuşak FeiyuPocket2S, nerede olursa olsun çalışırken profesyonel sarsıntısız görüntüler kaydediyor. Profesyonel kameramanlara ve fotoğrafçılara yönelik FeiyuPocket2S, 120Mbps’a kadar hızlarda 4K/60fps yüksek tanımlı, yüksek kare hızlı görüntüler, yapay zekâyla bozulma önleme modu, mikro yüksek momentli mekanik sarsıntı önleyici teknoloji, 2.0 geniş açıklık, çekim yaparken daha geniş bir görüş alanı için 120°-130o geniş açılı 6 camlı, yüksek tanımlı lens, dahili hoparlörler, daha geniş harici mikrofon desteği gibi hem yeni hem de profesyonel kullanıcılara dönük güçlü ve akıllı çekim işlevleri içeriyor. 

FeiyuTech tarafından tasarlanıp üretilen FeiyuPocket2S kamerada daha cazip görüntülere yakalamak için çeşitli profesyonel fotoğrafçılık modları (All-follow, Trail Time-Lapse, Slow Motion, Panoramic, Beauty, AI Face Recognition) var. Geniş bir dokunmatik ekran ile 5 yönlü denetim çubuğu (joystick), herkes için son derece kolay kullanımla portatif görüntülerde yeni bir netlik düzeyi sunuyor. Gimbal/kameranın kasası, yüksek kaliteli metal işleme ve CNC teknolojili darbeye dayanıklılıkla uzun ömür sağlıyor. Sadece 127 gram ağırlıktaki kamera kolay özçekimler için tek elle tutulabiliyor ve açık hava çekimleri için ağır bir gimbal gerekmeden cepte her yere götürülebiliyor. FeiyuPocket2S ile gelen Feiyu Camera App sayesinde aynı anda gerçek zamanda çekim yaparken görüntü izlenebiliyor, fotoğraf ve görüntü çekilebiliyor, hızlandırılmış kayıt yapılabiliyor, lensi denetlemek için uzaktan algılama kullanılabiliyor.

FeiyuPocket2S kameradaki yüz otuz derece ultra geniş açılı lens, kameranın kadrajına daha fazlasını sığdırma imkânı veriyor. Manyetik taban, gimbalın tutma yeriyle kolayca bütünleştirilebiliyor. WDR (Wide Dynamic Range) desteği doğrudan güneş ışığı altında, karanlık/zayıf ışıkta, gece çekimlerinde net görüntüler üretiyor. HDMI çıkışlı kameranın resim kalitesi, titreşimsiz, ayrıntılı ve gerçekçi renklere sahip. Ergonomik tutma yerinin eğimli tasarımı, daha uzun süre rahat çekimler için elin avuç içine iyi oturuyor.

En Çok Okunanlar
Dergi